Monika Zamachowska w nowej fryzurze. Zdecydowała się na jesienną metamorfozę: "Znów jakoś młodziej"

Monika Zamachowska zdecydowała się na jesienną metamorfozę swoich włosów. Efektem końcowym wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie. - Ładny kolor i znów jakoś młodziej Pani wyglada - komentują internauci.

Monika Zamachowska jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia oraz przemyślenia na różne tematy. Jakiś czas temu, spore poruszenie w sieci wywołało udostępnione przez dziennikarkę zdjęcie z samochodu, na którym użyła wygładzającego filtra oraz fotografia bez retuszu, które następnie opublikowała w odpowiedzi na komentarze pod wcześniejszym postem. Teraz, Monika Zamachowska pochwaliła się swoim obserwatorom zmianą fryzury. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej

Monika Zamachowska nowa fryzura. Zdecydowała się na jesienną metamorfozę

Monika Zamachowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z ostatniej wizyty u fryzjera. Dziennikarka postanowiła na jesień odmienić nieco swoją fryzurę, decydując się na koloryzację w odcieniu bardzo jasnego blondu oraz odświeżone cięcie. 

Na wszelki wypadek poprosiłam o odrobinę blondu na tę jesień... #dawidkrynicki #hairdesign #pandemiahairstyle 

- napisała Monika Zamachowska pod fotografią.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących nowej fryzury dziennikarki:

Bardzo ładnie pani wygląda
Pięknie, Pani Moniko, jeszcze trochę ciuchów, ale nie garsonek....i będzie gorąca 30 tka
Rewelacyjnie Pani Moniko
Bardzo korzystnie!
Ładny kolor i znów jakoś młodziej Pani wyglada

- pisali fani.

 
Więcej o: