Rafał Zawierucha zaskoczył nową fryzurą. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. Wygląda jak nastolatek!

Rafał Zawierucha pojawił się na poniedziałkowej premierze swojego filmu w oryginalnej fryzurze. Aktor postawił na drobne warkoczyki na czubku głowy.

Rafał Zawierucha jest jednym z tych polskich aktorów, którzy zdecydowanie nie lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Gwiazdor od zawsze stawiał na naturalność i nosił dłuższe, blondwłosy (to naturalny odcień pasm aktora), które bardzo często były w lekkim nieładzie, jakby rozwiane przez wiatr.

Tym razem jednak Rafał Zawierucha zaskoczył wszystkich swoją nową fryzurą. Okazja do tego była podwójna: urodziny gwiazdora oraz premiera jego kolejnego filmu.

Zobacz wideo

Rafał Zawierucha i jego nowa fryzura. Aktor pojawił się na premierze filmu "Banksterzy" w warkoczykach

Rafał Zawierucha pojawił się na poniedziałkowej premierze filmu "Banksterzy", w którym wcielił się w jedną z głównych postaci. Impreza ta akurat zbiegła się z 34. urodzinami aktora. Z tej okazji gwiazdor zaprezentował się na czerwonym dywanie w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu - w takim, w którym jeszcze go nie widzieliśmy.

Rafał Zawierucha zaskoczył bowiem wszystkich swoją nową, oryginalną fryzurą. Aktor pojawił się na premierze filmu z kilkoma drobnymi warkoczykami zaplecionymi na czubku głowy. Trzeba przyznać, że nowa fryzura bardzo odmieniła wygląd Rafała Zawieruchy. Jak wam się podoba w takim oryginalnym wydaniu?

 
Więcej o: