Marta Manowska i jej nowa fryzura. Prezenterka wygląda w niej bardzo stylowo. "Piękne"

Marta Manowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. Co prawda zmiana jest dość delikatna, ale naszym zdaniem zdecydowanie na plus. Nowy kolor i lekkie podcięcie włosów sprawiło, że prezenterka wygląda bardzo stylowo.

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ogromną popularność i sympatię widzów przyniosło jej prowadzenie bardzo lubianego programu „Rolnik szuka żony”. Od tego czasu Marta Manowska zdobyła ogromną liczbę fanów - na Instagramie obserwuje ją już ponad 139 tysięcy osób, które interesują się jej życiem nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. 

Marta Manowska zaprezentowała się ostatnio w nowej fryzurze. Zmiana jest co prawda dość delikatna: prezenterka odświeżyła kolor włosów oraz lekko je skróciła, ale za to efekt jest wow! Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo

Marta Manowska i jej nowa fryzura. Gwiazda odświeżyła kolor włosów i lekko je skróciła

Marta Manowska najwidoczniej zapragnęła ostatnio delikatnej metamorfozy. W tym celu udała się do fryzjera. Efekty delikatnej zmiany w wyglądzie prezenterki możemy podziwiać na jego Instagramie.

Marta Manowska postanowiła bardzo delikatnie odświeżyć swój kolor włosów. Teraz ma chłodny odcień blondu. Przy okazji skróciła również swoje włosy i lekko je wycieniowała. Jak wam się podoba prowadząca "Rolnik szuka żony" w takim lekko odmienionym wydaniu? My jesteśmy zachwycone!

 

Zdjęcie zdobyło dużą liczbę lajków oraz pozytywnych komentarzy. Oto niektóre z nich:

Piękne.
Super.
Więcej o: