Anita Werner z burzą loków. W takim wydaniu dziennikarka jest nie do poznania

Anita Werner była niedawno gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarka opowiedziała między innymi o swoim debiucie aktorskim.

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek telewizyjnych. Karierę w mediach rozpoczęła od Wizji Sport. Od 2007 roku jest prowadzącą głównego wydania "Faktów" w TVN. Mało jednak kto wie, że dziennikarka ma na swoim koncie także występ w filmie

Anita Werner w filmie "Słodko gorzki"

Anita Werner od lat wierna jest krótkim włosom. Po jej ostatnim występie w programie Kuby Wojewódzkiego w mediach pojawiło się wiele publikacji na temat jej debiutu aktorskiego w filmie "Słodko gorzki" Władysława Pasikowskiego. Okazuje się, że wiele lat temu dziennikarka wyglądała zupełnie inaczej. 

Anita Werner w wieku siedemnastu lat zagrała w filmie "Słodko gorzki" m.in. u boku Bogusława Lindy, Marka Kondrata, Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki. - Wtedy w wieku 17 lat nie do końca sobie zdawałam sprawę, jak fantastyczna to jest przygoda. Dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to było coś niesamowitego móc pracować z wielkimi gwiazdami filmu. To było niesamowite przeżycie - powiedziała Anita Werner w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Anita Werner z burzą loków

Po emisji programu pojawiło się wiele publikacji na temat występu dziennikarki w filmie Władysława Pasikowskiego. Uwagę przykuła przede wszystkim jej fryzura. Zobaczcie, jak dziennikarka wyglądała w tamtym okresie:

Anita WernerAnita Werner Screen YouTube

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: