Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze sezonu. Taka stylizacja włosów optycznie odmładza i wyszczupla twarz

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, co jest aktualnie na topie. Gwiazda zawsze jest na bieżąco z najnowszymi trendami nie tylko modowymi, ale również fryzurowymi. Perfekcyjna od jakiegoś czasu nosi fryzurę long bob, a to hit na sezon jesień 2020. Taka stylizacja włosów jest bardzo stylowa i kobieca, a w dodatku odejmuje lat i wysmukla twarz.

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić naprawdę sporą rzeszą fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,3 miliona osób, a liczba ta stale rośnie. Wiele obserwujących inspiruje się gwiazdą: jej sposobami dbania o urodę czy ciało, stylizacjami oraz fryzurami. Małgorzata Rozenek-Majdan już nieraz udowodniła, że ma dobre wyczucie stylu i orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Tym razem możemy zainspirować się fryzurą gwiazdy - to long bob - modna stylizacja włosów na sezon jesień 2020.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze sezonu. To long bob

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu nosi jedną z najmodniejszych fryzur na sezon jesień 2020. Taka stylizacja włosów to long bob, zwany często lobem bądź też collarbone bob (collarbone to po angielsku obojczyk). Małgorzata Rozenek-Majdan najczęściej nosi swoją modną fryzurę long bob w wersji lekko pofalowanej. Włosy wyglądają bardzo naturalnie, stylowo i kobieco. Sami zobaczcie:

 

Fryzura long bob - jak wygląda?

Long bob to modna fryzura na sezon jesień 2020. Jest to odmiana klasycznego i ponadczasowego boba, tylko w nieco przedłużonej wersji. W takiej fryzurze włosy sięgają mniej więcej do obojczyków. Przy takim modnym cięciu ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Fryzura long bob jest nie tylko modna, ale działa również odmładzająco i wyszczupla twarz. Dlatego w szczególności zalecana jest kobietom dojrzałym oraz tym o bardziej pulchnych rysach twarzy, które chcą je wysmuklić.

Fryzura long bob jest bardzo uniwersalna, ponieważ pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Co ważne, jest to dość bezpieczna stylizacja włosów, w której nie są one zbyt krótkie, ani też zbyt długie. Fryzura long bob dobrze prezentuje się zarówno przy prostych, jak również przy kręconych pasmach.

Co więcej, modna fryzura long bob doskonale sprawdzi się u posiadaczek rzadkich i cienkich włosów. Taka stylizacja optycznie doda im bowiem bowiem objętości. Co ważne, jest też łatwa w ułożeniu.

Więcej o: