Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020. Niektóre z nich odmładzają, inne zaś dodają włosom objętości

Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020 to: long bob, warkocze w różnej postaci oraz curly bob. Jak wyglądają? Komu najbardziej pasują? Odpowiadamy.

Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020 - specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie i proste zestawienie, z którego dowiecie się, na jaką stylizację włosów warto teraz postawić. Znajdą coś dla siebie fanki zarówno klasycznych rozwiązań, jak również tych bardziej nowoczesnych. Gotowa na zmiany?

Zobacz wideo

Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020 - long bob

Long bob to fryzura, która regularnie wraca do łask i cieszy się ogromną popularnością. W tym sezonie jesień 2020 jest podobnie. Taka stylizacja włosów ma bowiem wiele atutów. Po pierwsze, pasuje większości kobietom, bez względu na wiek czy kształt twarzy. Po drugie, idealnie sprawdzi się u dojrzałych pań, ponieważ optycznie odmładza. Po trzecie, nadaje włosom objętości, dlatego w szczególności zalecana jest posiadaczkom cienkich i rzadkich pasm.

Fryzura long bob jest stylowa, kobieca i bardzo praktyczna - łatwo ją ułożyć. Jest to odmiana klasycznej i ponadczasowej fryzury bob. Różni się od niej długością włosów, które w przypadku tej pierwszej są nieco dłuższe i sięgają mniej więcej obojczyków. Na sezon jesień 2020 lansowane są dwie odmiany long boba:

  1. wersja bardziej bałaganiarska, w której włosy są delikatnie falowane i rozwichrzone,
  2. wersja na prosto, w której włosy są mocno wygładzone.

Fryzura long bob to hit na sezon jesień 2020. Pasuje większości kobietom i dodaje włosom objętościFryzura long bob to hit na sezon jesień 2020. Pasuje większości kobietom i dodaje włosom objętości fot. unsplash.com/Amin RK

Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020 - warkocze

Warkocze większości kojarzą się z fryzurami do szkoły. Nic bardziej mylnego. Z powodzeniem można je nosić na co dzień np. do pracy czy na zakupy, jak również na wieczorne wyjścia czy specjalne okazje. Co więcej warkocze są bardzo modne w tym sezonie jesień 2020.

Warto zwrócić uwagę, że modne jest nie tylko klasyczne uczesanie, czyli - warkocz z trzech długich pasm. Na temat tej fryzury powstało bowiem wiele różnych wariacji. Są to m.in.: bardzo oryginalne warkocze "róża", "kabelek" czy "wodospad". Które wersje są obecnie najbardziej modne? Zobaczycie je TUTAJ.

Warkocze wyglądają świetnie szczególnie na jasnych włosachWarkocze wyglądają świetnie szczególnie na jasnych włosach Zdjęcie ilustracyjne / Shutterstock

Najmodniejsze fryzury damskie na sezon jesień 2020 - curly bob

Curly bob to kolejna modna fryzura damska na sezon jesień 2020. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odmiana boba, czyli włosy sięgają w niej mniej więcej linii brody. Cechą charakterystyczną tejże modnej fryzury jest burza loków. Dzięki temu taka stylizacja włosów idealnie sprawdzi się u posiadaczek cienkich i rzadkich pasm. Optycznie doda im bowiem objętości!

Jak zrobić modną fryzurę curly bob? Jeśli masz naturalne włosy z tendencją do kręcenia, wystarczy, że do ich suszenia użyjesz suszarki z dyfuzorem. Jeśli zaś natura obdarzyła cię prostymi włosami, możesz użyć wałków bądź też lokówki. Piękne loki uzyskasz również przy pomocy prostownicy. Jak? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

Curly bob - modna fryzura na 2020 rokCurly bob - modna fryzura na 2020 rok fot. Shutterstock/Look Studio

Więcej o: