Modne fryzury odmładzające. Trzy propozycje na jesień i zimę [ZDJĘCIA]

Szukasz modnej fryzury na jesień i zimę? Oto kilka propozycji, które warto w tym sezonie wziąć pod uwagę.

Krótkie włosy kojarzą się przede wszystkim z wygodą. Musimy jednak pamiętać, że wiele takich fryzur prezentuje się bardzo stylowo, dodaje luzu i optycznie odmładza twarz. Jedną z najmodniejszych propozycji jest pixie cut. 

Modne fryzury odmładzające: pixie cut

To zdecydowanie opcja dla odważnych. Na takie cięcie jakiś czas temu zdecydowała się m.in. Weronika Książkiewicz. Zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka:

Weronika Książkiewicz w najmodniejszej fryzurze sezonu. To pixie cut. Stylizacja włosów, która odmładzaWeronika Książkiewicz w najmodniejszej fryzurze sezonu. To pixie cut. Stylizacja włosów, która odmładza fot. screen: Instagram/weronikaksiazkiewicz

Pixie cut to modne cięcie, które w przypadku wielu pań prezentuje się niezwykle stylowe. Poza tym optycznie odmładza naszą twarz. Więcej na temat tego cięcia dowiecie się z naszego artykułu:

Modne fryzury odmładzające: lob

Long bob to jedna z odmian klasycznego boba. Fryzura ta jest bardzo uniwersalna, gdyż pasuje osobom w różnym wieku, o różnych kształtach twarzy i różnych typach urody. W tym przypadku włosy z przodu sięgają zazwyczaj do obojczyków, natomiast te z tyłu są delikatnie krótsze. 

Warto wspomnieć, że tego typu fryzury mogą optycznie wyszczuplać twarz. Jak osiągnąć taki efekt? Najlepszy sposób to przedziałek na środku. Z kolei w przypadku osób, które mają widoczne zmarszczki na czole, świetnie sprawdzi się opcja z grzywką. 

Fryzury damskie 2020 średnie włosyFryzury damskie 2020 średnie włosy shutterstock.com// Thomas Foldes

Taką fryzurę od wielu miesięcy nosi m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda:

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan i jej modna fryzura long bob:

Modne fryzury odmładzające: klasyczny bob

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć klasycznego boba. To doskonała propozycja dla pań, które chcą skrócić swoje włosy, ale boją się tak radykalnych cięć, jak na przykład pixie cut. Taką fryzurę lansuje od lat naczelna amerykańskiego "Vogue'a" Anna Wintour. 

Anna WintourAnna Wintour fot. instagram.com@wintourworld

Może cię także zainteresować:

Więcej o: