Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Rozjaśniła włosy i postawiła na ostre cięcie

Ania Stelmaszczyk znana z udziału w programie "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Zdecydowała się na ostre cięcie oraz rozjaśnienie włosów. Jest nie do poznania. - Zmiana na duży plus - komentują internauci.
Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Pary, które przetrwały

Pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany został 24 maja 2014 roku. Przez sześć lat program stał się jedną z najpopularniejszych polskich produkcji. Historie miłosne mieszkańców wsi każdego sezonu ogląda ponad 3 miliony widzów. Nic dziwnego, że uczestnicy programu stają się rozpoznawalni. Jedną z takich uczestniczek jest Ania Stelmaszczyk, która na swoim Instagramie zgromadziła ponad 74 tys. obserwatorów.

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

Ostatnio, Ania Stelmaszczyk opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdecydowała się rozjaśnić swoje włosy i znacznie skrócić ich długość. Postawiła na modne i bardzo kobiece cięcie typu long bob sięgające do obojczyków, które jest bardzo korzystne i pasuje niemal każdej kobiecie. Nie da się ukryć, że w takiej odsłonie wygląda naprawdę świetnie. Internautom ewidentnie spodobała się nowa fryzura Ani, gdyż pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i komplementów:

Nie poznałam
Ślicznotka
Wow ale ładnie! Kilka lat młodziej
Zmiana na duży plus 
Genialny kolor Pan Aniu, wygląda jak milion dolarów 
Super zmiana! 
W końcu super dobrany kolor ;) meega ;) 

- czytamy.

 
Więcej o: