Modne krótkie fryzury dla pań. Wiele z nich odmładza optycznie [ZDJĘCIA]

Jakie krótkie fryzury są teraz modne? To m.in. jedna z najciekawszych odmian klasycznego boba, czyli a-line bob. Chcesz poznać inne propozycje? Przeczytaj nasz artykuł i obejrzyj zdjęcia.

Jedną z najmodniejszych fryzur 2020 roku jest pixie cut. To odważna stylizacja, która dodaje wyrazistości i charakteru, a także optycznie odmładza.

Modne krótkie fryzury: pixie cut

Jak wygląda pixie cut? W tym przypadku  włosy z przodu są nieco dłuższe niż te z tyłu. Dopełnieniem fryzury jest charakterystyczna krótka grzywka. Więcej na temat tego modnego cięcia dowiesz się z naszego artykułu:

Krótkie fryzury lato 2020. Modne cięcia, które działają odmładzającoKrótkie fryzury lato 2020. Modne cięcia, które działają odmładzająco https://www.instagram.com/sissemarie/

Modne krótkie fryzury: cięcie na pazia

Kolejna propozycja to fryzura na pazia. Takie cięcie stało się modne w latach 60. ubiegłego wieku. Spopularyzowała je stylistka Mary Quant. W ostatnich miesiącach znowu wraca do łask.

 

Mimo że fryzura na pazia jest bardzo stylowa, nie każdemu pasuje. Sprawdzi się przede wszystkim u pań o szczupłych i pociągłych twarzach. Z kolei nie jest polecana posiadaczkom kędzierzawych i kręconych włosów oraz okrągłych twarzy. 

Modne fryzury damskie 2020 krótkie włosyModne fryzury damskie 2020 krótkie włosy shutterstock.com//Everett Collection

Modne krótkie fryzury: a-line bob

To jedna z najciekawszych odmian klasycznego boba, która w tym roku jest bardzo modna. Asymetryczny bob (a-line bob) świetnie sprawdzi się m.in. w przypadku pań noszących okulary. Jak wygląda takie cięcie? Pasma z tyłu głowy są wyraźnie krótsze niż te z przodku. Dzięki temu fryzura zapewnia optyczne wyszczuplenie twarzy.

Modne fryzury damskie 2020 krótkie włosyModne fryzury damskie 2020 krótkie włosy shutterstock.com//Roman Kosolapov

Krótkie fryzury 2019Krótkie fryzury 2019 Shutterstock

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Sandra Kubicka ma nową fryzurę:
Więcej o: