Joanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywką

Joanna Krupa zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury. Fryzjer modelki, Łukasz Urbański, opublikował jej zdjęcie na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że w takich włosach Joanna Krupa wygląda naprawdę zjawiskowo.
Zobacz wideo Jak Joanna Krupa spędza przerwy w nagraniach do "Top Model"?

Joanna Krupa jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Choć od wielu lat rozwijała swoją karierę za oceanem, to w Polsce największą popularność przyniosła jej rola prowadzącej program "Top Model". Ponadto, modelka uznawana jest za jedną z piękniejszych kobiet na świecie, a na swoim koncie ma współprace ze znanymi markami oraz sesje okładkowe z największymi magazynami. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 1,8 mln obserwatorów, z którymi dzieli różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że modelka jest inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie inspirują się jej stylem.

Joanna Krupa na planie Top Model w kombinezonie z popularnej sieciówkiJoanna Krupa na planie "Top Model" w kombinezonie z popularnej sieciówki. To hit tego lata!

Joanna Krupa nowa fryzura. Modelka postawiła na cięcie z modną grzywką

Ostatnio, Łukasz Urbański - stylista fryzur Joanny Krupy - opublikował zdjęcie modelki w nowej fryzurze. Joanna Krupa zaprezentowała się w delikatnych falach, odświeżonym kolorze oraz modnej grzywce, która jest jednym z większych trendów w tym sezonie. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się w takich włosach naprawdę pięknie. Choć sama nie pochwaliła się jeszcze metamorfozą, to być może zobaczymy ją w takiej odsłonie podczas zbliżającego się finału najnowszej edycji programu "Top Model".

Joanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywkąJoanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywką https://www.instagram.com/lukaszurbanskihair/

Więcej o: