Joanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywką

Joanna Krupa zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury. Fryzjer modelki, Łukasz Urbański, opublikował jej zdjęcie na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że w takich włosach Joanna Krupa wygląda naprawdę zjawiskowo.
Zobacz wideo Jak Joanna Krupa spędza przerwy w nagraniach do "Top Model"?

Joanna Krupa jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Choć od wielu lat rozwijała swoją karierę za oceanem, to w Polsce największą popularność przyniosła jej rola prowadzącej program "Top Model". Ponadto, modelka uznawana jest za jedną z piękniejszych kobiet na świecie, a na swoim koncie ma współprace ze znanymi markami oraz sesje okładkowe z największymi magazynami. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 1,8 mln obserwatorów, z którymi dzieli różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że modelka jest inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie inspirują się jej stylem.

Joanna Krupa nowa fryzura. Modelka postawiła na cięcie z modną grzywką

Ostatnio, Łukasz Urbański - stylista fryzur Joanny Krupy - opublikował zdjęcie modelki w nowej fryzurze. Joanna Krupa zaprezentowała się w delikatnych falach, odświeżonym kolorze oraz modnej grzywce, która jest jednym z większych trendów w tym sezonie. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się w takich włosach naprawdę pięknie. Choć sama nie pochwaliła się jeszcze metamorfozą, to być może zobaczymy ją w takiej odsłonie podczas zbliżającego się finału najnowszej edycji programu "Top Model".

Joanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywkąJoanna Krupa w nowej fryzurze. Postawiła na cięcie z modną grzywką https://www.instagram.com/lukaszurbanskihair/

Więcej o: