Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Fanka: "Tęsknię za pani długimi, ciemnymi włosami"

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Dziennikarka zdecydowała się rozjaśnić i znacznie skrócić swoje włosy. - Świeżo, młodo, kobieco - piszą zachwyceni internauci.
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie gromadziła ponad 323 tysiące obserwatorów. Dziennikarka regularnie publikuje tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Paulina Sykut-Jeżyna dokumentuje również na swoim Instagramie metamorfozę swoich włosów. Ostatnio, opublikowała zdjęcie po kolejnej wizycie u fryzjera - jej włosy są coraz krótsze i coraz jaśniejsze.

Paulina Sykut-Jeżyna nowa fryzura. Dziennikarka skróciła i rozjaśniła włosy

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się obserwatorom na Instagramie kolejną niezwykle udaną wizytą w salonie fryzjerskim. Dziennikarka, zdecydowała się jeszcze bardziej rozjaśnić i skrócić swoje włosy. Postawiła na cięcie typu long bob o długości do ramion oraz jasny, beżowy blond z refleksami. W komentarzach pod postem przyznała również, że uzyskanie takiego jasnego koloru zajęło jej kilka lat. Jedna z internautek napisała, że tęskni za nią w długich czarnych włosach. - A ja nie - odpowiedziała Paulina Sykut-Jeżyna.

Znaczna większość jest jednak zachwycona metamorfozą dziennikarki:

Prześlicznie, świeżo, młodo, kobieco
Wyglądasz zjawiskowo
Ładnemu we wszystkim ładnie
Ale sztos Paulinko <3

- czytamy.

 
Więcej o: