Bronde - modny kolor włosów. To hit Instagrama. Jak wygląda? Komu pasuje?

Brond to jeden z największych hitów wśród koloryzacji włosów. Jest bardzo stylowy, twarzowy i pasuje praktycznie każdej kobiecie. Jak wygląda? Odpowiadamy.

Bronde to bardzo modny obecnie kolor włosów. O jego ogromnej popularności może świadczyć chociażby liczba wyszukiwań w internecie oraz zdjęć na Pintereście czy na Instagramie pod hasztagiem #bronde. Nic dziwnego, że kobiety na całym świecie wprost oszalały na punkcie tego modnego koloru włosów. Jest bardzo stylowy, twarzowy i bezpieczny, ponieważ prezentuje się bardzo naturalnie. Jak wygląda modny kolor włosów bronde? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Bronde - modny kolor włosów. Jak wygląda?

Bronde to bardzo modny kolor włosów, który cieszy się niesłabnącą popularnością już od kilku sezonów. Jego największym atutem jest to, że pasuje praktycznie każdej kobiecie, bez względu na wiek, fryzurę czy typ urody. Jest to zatem bezpieczny kolor włosów.

Bronde to kombinacja dwóch kolorów: brązu oraz blondu. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie się mogą zdecydować, czy chcą być brunetkami czy blondynkami. Taki kolor włosów jest bardzo kobiecy i stylowy. Pasma wyglądają naturalnie, jakby były muśnięte słońcem.

Jeśli zdecydujesz się na taką modną koloryzację bornde, bazą dla mieszanki będzie jeden kolor - brąz lub blond. W przypadku blondynek wykonuje się delikatne brązowe pasemka, zaś w przypadku brunetek blond. Można przy tym wykorzystać kilka odcieni. Najważniejsze jest to, aby były one do siebie zbliżone i wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Bronde - hit wśród koloryzacji na sezon jesień 2020. Komu pasuje?

Bronde to bardzo praktyczny, bezpieczny i uniwersalny kolor włosów - pasuje bowiem prawie każdej kobiecie. Taka modna koloryzacja w szczególności zalecana jest posiadaczkom cienkich pasm, bowiem daje efekt ich optycznego zagęszczenia.

Warto wspomnieć, że najlepsze rezultaty uzyskuje się na włosach o jednolitym kolorze, które nie były farbowane. Jeśli zdecydujesz się na koloryzację bronde, nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji. Dzięki niej twoje włosy będą piękne i lśniące, co zapewni jeszcze bardziej spektakularny efekt. 

 
Więcej o: