Julia Wieniawa ma nową fryzurę. Aktorka obcięła i rozjaśniła włosy. Efekt?

Julia Wieniawa zdecydowała się na metamorfozę swoich włosów. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie relację z salonu fryzjerskiego, a także pochwaliła się efektem końcowym.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskała miliony fanów, a jej działalność na Instagramie regularnie śledzi aż 1,8 mln obserwatorów. Nie da się ukryć, że aktorka jest ogromną inspiracją dla wielu dziewczyn, a stylizacje, makijaże czy fryzury, na które się decyduje, momentalnie stają się ogromnymi trendami. 

Julia Wieniawa nowa fryzura. Aktorka obcięła i rozjaśniła włosy

Julia Wieniawa zdecydowała się nieco odmienić swój wizerunek i postawiła na zmianę fryzury. Relację z wizyty w salonie opublikowała na swoim InstaStories. - Robimy dziś rewolucję - zapowiedziała na początku. Aktorka rozjaśniła swoje ciemne włosy blond pasemkami i znacznie skróciła ich długość. Nie zabrakło również modnej w tym sezonie grzywki typu curtain bang, jednak w przedłużonej wersji, gdyż Julia Wieniawa przyznała, że obawiała się krótszej.

Zobacz wideo Julia Wieniawa zdecydowała się na metamorfozę włosów
Zrobiłyśmy pasemka i mega krótki przód. Prawie grzywka, ale typowej grzywki się bałam. Zobaczymy, jak się będzie to układać, jak się loki rozprostują

- napisała aktorka prezentując efekt końcowy.

Trzeba przyznać, że Julia Wieniawa w nowej odsłonie prezentuje się naprawdę pięknie. Co więcej, sama przyznała, że dostała już kilka wiadomości od dziewczyn, które zainspirowane jej metamorfozą, również zapragnęły takiej zmiany.

Julia Wieniawa nowa fryzura. Aktorka obcięła i rozjaśniła włosyJulia Wieniawa nowa fryzura. Aktorka obcięła i rozjaśniła włosy https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Więcej o: