Te fryzury są już niemodne i postarzają o 10 lat! Zapomnij o nich raz na zawsze

Nie da się ukryć, że włosy potrafią zarówno odejmować, jak i dodawać lat. Co więcej, moda na niektóre stylizacje przemija sprawiając, że dane fryzury znają się passe. Tych postarzających fryzur unikaj, bo ani dobrze nie wyglądają, ani nie są już modne!
Zobacz wideo Jak wykonać modne loki przy pomocy prostownicy?

Niektóre fryzury - niezależnie od kształtu twarzy, czy wieku - zwyczajnie nie wyglądają dobrze u nikogo. Nie tylko ze względu na to, że są już niemodne, lecz także uwydatniają wszelkie niedoskonałości oraz znaki pozostawione przez upływający czas. Oto fryzury, które nie są już modne i optycznie dodają lat.

Fryzury, które są już niemodne i postarzają

Trwała ondulacja

Szczyt swojej popularności osiągnęła w latach 80. i była wówczas prawdziwym hitem, a decyzję o zrobieniu trwałej podejmowało wiele pań. Z czasem jednak szał na trwałą nieco osłabł, aż wreszcie zaczęła kojarzyć się z kiczem i brakiem stylu. Masz ochotę na kręcone włosy? Postaw na miękkie fale, które subtelnie będą okalać twarz i zadziałają odmładzająco.

Ten tusz do rzęs to bestseller! Swoją popularność zawdzięcza księżnej Kate! Te gwiazdy uznano za posiadaczki najpiękniejszych włosów. Drugie miejsce w rankingu należy do Kate Middleton. Kto zwyciężył?

Francuski kok

To fryzura, którą kobiety wykonują najczęściej do pracy w biurze. Niestety, takie upięcie nie jest korzystne i działa postarzająco. Dlaczego? Jest zbyt sztywne, a włosy ułożone są z przesadną dokładnością. Luźniejsze upięcia są znacznie bardziej twarzowe i odejmują lat.

Włosy bronde: poznaj najmodniejszą koloryzację ostatnich sezonów Bronde - modny kolor włosów. To hit Instagrama. Jak wygląda? Komu pasuje?

Natapirowane i mocno utrwalone lakierem włosy

Nie da się ukryć, że zbyt duża objętość na włosach wygląda nienaturalnie i kiczowato. Unikaj zwłaszcza tapirowania włosów z przodu i zaczesywania ich do tyłu. Mocno natapirowanym fryzurom towarzyszą zazwyczaj ogromne ilości lakieru do włosów, co sprawia, że włosy wyglądają jakby były z kamienia, a to niestety dodaje lat!

Więcej o: