Fryzury, których powinnaś unikać jak ognia. Są kiczowate i potrafią dodać nawet 10 lat

Każda kobieta powinna pamiętać o tym, że fryzura potrafi zarówno odjąć, jak i dodać lat. Ponadto, moda na niektóre stylizacje przemija i sprawia, że stają się one passe. Oto fryzury, których zdecydowanie powinnaś unikać, gdyż uważane są obecnie za tandetne i w dodatku postarzają!

Niezależnie od typu urody, kształtu twarzy czy wieku, niektóre fryzury po prostu nie wyglądają dobrze. Istnieją fryzury, które są ponadczasowymi klasykami i mimo upływu lat, cały czas obecne są w trendach, jednak są również takie, które po pewnym czasie stają się symbolem kiczu i złego gustu. Oto fryzury, których obecnie należy unikać jak ognia.

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, by się nie niszczyły?

Niemodne fryzury, które postarzają. Obecnie uważane są za synonim tandety i kiczu

Intensywnie kontrastowy baleyage

Bardzo jasne pasemka, wyraźnie odcinające się na ciemnych włosach były kiedyś bardzo modne i nosiła je sama Victoria Becham. Obecnie jednak taka fryzura kojarzy się z kiczem i nie ma nic wspólnego z panującymi trendami. Jeśli chcesz rozświetlić włosy refleksami, postaw na subtelny flamboyage, w którym pasemka będą delikatnie jaśniejsze od twojego naturalnego koloru, jednak efekt będzie powalający.

Włosy bronde: poznaj najmodniejszą koloryzację ostatnich sezonów Bronde - modny kolor włosów. To hit Instagrama. Jak wygląda? Komu pasuje?

Zwarte loki typu spiralki

Sztywne loki przypominające spiralki oraz tona lakieru na nich to jedna z bardziej kiczowatych fryzur, która kiedyś królowała na weselach i komuniach. Na szczęście, wraz z upływem czasu, trend ten zaczął się osłabiać. Obecnie kojarzy się z tandetą i brakiem stylu. Masz ochotę na kręcone włosy? Postaw na miękkie fale, które subtelnie będą okalać twarz i zadziałają odmładzająco.

Mocno odcięte ombre

Ombre to koloryzacja włosów, która ma wyglądać naturalnie, a kolory mają stopniowo przechodzić jeden w drugi. Jeśli kolory wyraźnie się od siebie odcinają, wygląda to naprawdę źle. Wówczas zamiast modnej koloryzacji, uzyskasz efekt, jakbyś dawno nie farbowała odrostów.

Krótkie fryzury dla cienkich włosów. Optycznie zagęszczą i dodadzą objętości Krótkie fryzury dla cienkich włosów. Optycznie zagęszczą i dodadzą objętości

Intensywny tapir

Nie da się ukryć, że rzucająca się w oczy objętość spowodowana tapirem nie wygląda korzystnie. Jeśli nie chcesz dodać sobie lat, unikaj tapirowania włosów oraz zbyt dużych ilości lakieru. Jeśli chcesz dodać włosom nieco objętości, postaw na pudry do stylizacji - dadzą subtelny i modny efekt.

Więcej o: