Odmładzające cięcia dla kobiet. Te fryzury będą modne w 2021 roku

Fryzurą roku 2020 było zdecydowanie odważne cięcie pixie cut. A co będzie modne w 2021? Oto kilka modnych propozycji.

Bardzo wyrazistym trendem w nadchodzącym roku będą gęste i nieco nachodzące na oczy grzywki. Dzięki temu można je nosić na różne sposoby - między innymi asymetrycznie lub na boki (w stylu francuskich grzywek z lat 70. ubiegłego stulecia). Warto zaznaczyć, że taka duża grzywka powinna być dobrze wycieniowana. To nada jej odpowiedniej lekkości oraz sprawi, że nie będzie ona wymagała dodatkowej stylizacji każdego dnia. 

Te fryzury będą modne w 2021 roku: Fale

W 2021 bardzo modne będą fale w naturalnej wersji. Jeśli więc jesteś szczęśliwą posiadaczką takich włosów, zimą zrób sobie przerwę w ich prostowaniu. 

Te fryzury będą modne w 2021 roku: Klasyczny bob

Klasyczny bob to cięcie, które od wielu już lat nie przestaje być modne. Możesz więc także śmiało zdecydować się na nie w nadchodzącym roku. Jeśli jednak nie lubisz krótkiego cięcia do podbródka, wybierz wersję do ramion (long bob).

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?

Te fryzury będą modne w 2021 roku: Collarbone bob

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć fryzury, która będzie popularna w 2021 roku. Mowa o collarbone bob, czyli jednej z odmian klasycznego boba. To cięcie bardzo kobiece i stylowe. Dobrze prezentuje się zarówno z grzywką, jak i z przedziałkiem po środku

 

Jak wygląda collarbone bob? W tym przypadku włosy sięgają zazwyczaj do połowy szyi i są lekko pofalowane. Jeszcze więcej inspiracji na 2021 rok znajdziesz w naszym artykule >>

Może cię także zainteresować:

Więcej o: