Joanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na Instagramie. Fani: "Brak słów"

Joanna Koroniewska opublikowała ostatnio wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, by uczcić nim zdobycie 500 tys. obserwatorów. Uwagę przykuła fryzura aktorki, którą zaskoczyła swoich fanów. W takiej wersji aktorki jeszcze nie widzieliśmy.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Sympatię i coraz szersze grono fanów, aktorka zdobywa nie tylko za sprawą swoich ról, lecz także dystansem do świata oraz niezwykłym poczuciem humoru, które na każdym kroku pokazuje w swoich social mediach. Nic więc dziwnego, że Joanna Koroniewska zgromadziła na swoim profilu aż pół miliona obserwatorów.

Joanna Koroniewska w bikini z dystansem do swojego ciała Joanna Koroniewska w bikini z dystansem do swojego ciała. Fani: Mały biust, ale jakie wielkie poczucie humoru

Joanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na Instagramie. Fani: "Brak słów"

Właśnie z tej okazji, Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, by podziękować swoim fanom. Aktorka nie kryła radości oraz zaskoczenia z liczby, która wybiła na jej instagramowym koncie.

- To nie jest post sponsorowany. Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!! W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła (zachowam je dla siebie), że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę! - napisała pod zdjęciem.

Joanna Koroniewska w modnej kurtce na jesień 2020 Joanna Koroniewska w modnej kurtce. To must have w kobiecej garderobie nie tylko na jesień

Uwagę internautów przykuła na fotografii szalona fryzura Joanny Koroniewskiej, a na ich reakcję nie trzeba było długo czekać:

Ale petarda! Fantastyczne zdjęcie
Wow, w życiu bym nie poznał, że to pani Joasia
Zjawiskowe zdjęcie <3 gratuluję tych followersów w pełni zasłużone... Za uważność, za empatię, za autentyczność, za szczerość, za wielkie serce i mogłabym tak jeszcze długo...
Co za zdjęcie. Brak mi słów, a to się rzadko zdarza :D
Dobrze Ci w takim wydaniu

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: