Weronika Rosati już tak nie wygląda. Gwiazda ma nową fryzurę. "Ty to jesteś petarda jednak"

Weronika Rosati zaskoczyła lekko odmienioną fryzurą. Jak się okazuje, metamorfoza ta była konieczna na potrzeby nowego projektu zawodowego aktorki. Fanom bardzo przypadło do gustu odmienione wydanie Weroniki Rosati.

Weronika Rosati zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka od lat wierna jest swoim naturalnym włosom - długim i w brązowym kolorze. Tym razem jednak gwiazda postawiła na lekką metamorfozę. Powód? Jej nowy tajemniczy projekt.

Zobacz wideo

Weronika Rosati i jej nowa fryzura. Aktorka rozjaśniła swoje długie, brązowe włosy

Weronika Rosati właśnie poinformowała o swoim nowym projekcie. Zrobiła to za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Jednak zdecydowanie dużo większą uwagę niż jej nowe zajęcie zawodowe zwróciła odmieniona fryzura aktorki.

Weronika Rosati rozjaśniła bowiem swoje brązowe włosy, które teraz są pełne cienkich pasemek w kolorze naturalnego blondu. Długość pozostała ta sama. Zmiana jest naprawdę delikatna i subtelna, za to efekt wow! Twarz aktorki wygląda teraz bardzo promiennie i młodziej.

Nachodzi nowy projekt. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu mogę pracować z moim fotografem mistrzem oraz tym od włosów. Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła podzielić się z wami tym, co przygotowałam.

- napisała tajemniczo na Instagramie Weronika Rosati.

Weronika Rosati ma nowy kolor włosów. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki na jej nową fryzurę. Zmiana co prawda jest delikatna, ale nie przeszła niezauważona przez internautów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Boskie.
Wow, pięknie.
Piękny kolor włosów.
Weronika, ty to jesteś petarda jednak.

Jak widać, metamorfoza Weroniki Rosati bardzo przypadła do gustu jej fanom.

 
Więcej o: