Włosy na pasek od szlafroka - kobiety oszalały na punkcie tej metody stylizacji. Efekt? Piękne loki i większa objętość pasm

Włosy na pasek od szlafroka to dość nietypowy, ale za to skuteczny i prosty sposób na stylizację pasm. Jakie daje efekty? Piękne loki i większą objętość włosów.

Włosy na pasek od szlafroka to prosty, tani i sprawdzony sposób na piękne loki, a także na większą objętość włosów. Tak, tak, dobrze czytacie - to nie żart. Ta banalnie prosta metoda na ułożenie fryzury cieszy się ogromną popularnością w sieci. Lansują ją najpopularniejsze influencerki urodowe. Jak zatem ułożyć włosy na pasek od szlafroka? Jakie daje efekty? Odpowiadamy.

Włosy na pasek od szlafroka - prosty sposób na piękne loki i większą objętość włosów

Warto wiedzieć, że grube loki optycznie dodają włosom objętości. Co więcej, są bardzo modne w tym sezonie. W dodatku wyglądają stylowo i niezwykle kobieco. Chcesz mieć piękne loki, ale bez bez konieczności używania lokówki czy prostownicy, których wysoka temperatura wysusza oraz niszczy kosmyki? Użyj zatem paska od szlafroka. Jest to bardzo proste i co ważne tanie rozwiązanie.

Włosy na pasek od szlafroka - piękne loki krok po kroku

Włosy ułożone na pasek od szlafroka sprawią, że uzyskasz piękne loki i większą objętość. Nie masz takiego? Nie martw się. W ostateczności możesz go zastąpić paskiem od sukienki, przy czym musi być materiałowy.

Wystarczy włosy w odpowiedni sposób zawinąć na pasku od szlafroka i tak zostawić na noc, aby rano cieszyć się grubymi lokami. Metoda ta daje efekt podobny do tego, który uzyskamy przy użyciu lokówki o dość szerokiej grubości. Stylizacja loków przy pomocy paska od szlafroka zalecana jest przede wszystkim posiadaczkom długich oraz półdługich włosów.

Włosy na pasek od szlafroka - prosta instrukcja krok po kroku:

  • Najpierw dokładnie rozczesz włosy, a następnie na środku głowy zrób równy przedziałek.
  • Nałóż na włosy piankę podkreślającą ich skręt.
  • Umieść na głowie pasek od szlafroka tak, jakbyś zakładała opaskę.
  • Zbierz pasmo, które znajduje się najbliżej twarzy (o grubości mniej więcej dwóch centymetrów) i zawiń je dookoła paska. 
  • Do tego pierwszego pasma kolejno dobieraj pozostałe w taki sposób, jakbyś zaplatała warkocz francuski.
  • Na sam koniec zaplecione wokół paska pasma włosów zepnij gumkami i zbierz po obu stronach w małe koczki. Dla dodatkowego zabezpieczenia ich podepnij je wsuwkami.
  • I w tak ułożonej fryzurze możesz iść spokojnie spać. Rano zaś obudzisz się z pięknymi lokami. Dla utrwaleniu efektu dodatkowo spryskaj włosy lakierem.
 
Więcej o: