Anita Sokołowska w nowej fryzurze. Aktorka zmieniła kolor włosów. "Sarni blond?"

Anita Sokołowska zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury i zmieniła nieco odcień swoich włosów. Fanki na Instagramie momentalnie zasypały aktorkę pytaniami o to, jak nazywa się kolor, który ma obecnie na kosmykach. - No ślicznie i jak młodo - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Anita Sokołowska jest polską aktorką teatralną oraz filmową. Ogromną sympatię widzów zyskała rolą Zuzanny Markiewicz w serialu "Przyjaciółki", w którym gra od 2012 roku. Anita jest również aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Anna Mucha zaskoczyła fanów nową fryzurą. Zdaniem niektórych stylizacja dodaje aktorce latAnna Mucha ma nową fryzurę. Jak wygląda po jesiennej metamorfozie?

Anita Sokołowska nowa fryzura. Aktorka zmieniła kolor włosów. "Dużo ładniej i młodziej"

Ostatnio, Anita Sokołowska zdecydowała się na zmianę koloru swoich włosów. Aktorka postawiła na jasny brąz o rudym tonie, co natychmiast zostało zauważone przez internautki śledzące jej profil. Anita Sokołowska dostała tak dużo pytań o to, jaki dokładnie kolor ma na swoich włosach, że zdecydowała się odpowiedzieć zbiorowo, publikując post.

Joanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na InstagramieJoanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na Instagramie. Fani: "Brak słów"

- Ymmm, ciężki dziś mój poranek... za oknem szarość... pytacie mnie o nowy kolor włosów... ja nie wiem, jak dokładnie zwie się ten kolor, ale wiem kto mi go zrobił... a najważniejsze, że bardzo dobrze się w nim czuje - napisała pod zdjęciem. 

- Karmel? Sarni blond? - podpowiadają internautki. 

 

Pod postem pojawiło się również mnóstwo komplementów odnośnie metamorfozy Anity:

No ślicznie i jak młodo
Pięknie wyglądasz
Ładnie pani w tym kolorze
Dużo ładniej i młodziej :)

- czytamy.

Więcej o: