Anita Sokołowska w nowej fryzurze. Aktorka zmieniła kolor włosów. "Sarni blond?"

Anita Sokołowska zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury i zmieniła nieco odcień swoich włosów. Fanki na Instagramie momentalnie zasypały aktorkę pytaniami o to, jak nazywa się kolor, który ma obecnie na kosmykach. - No ślicznie i jak młodo - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Anita Sokołowska jest polską aktorką teatralną oraz filmową. Ogromną sympatię widzów zyskała rolą Zuzanny Markiewicz w serialu "Przyjaciółki", w którym gra od 2012 roku. Anita jest również aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego.

Fan do Anny Muchy: Przerażają mnie te zmarszczki Anna Mucha ma nową fryzurę. Jak wygląda po jesiennej metamorfozie?

Anita Sokołowska nowa fryzura. Aktorka zmieniła kolor włosów. "Dużo ładniej i młodziej"

Ostatnio, Anita Sokołowska zdecydowała się na zmianę koloru swoich włosów. Aktorka postawiła na jasny brąz o rudym tonie, co natychmiast zostało zauważone przez internautki śledzące jej profil. Anita Sokołowska dostała tak dużo pytań o to, jaki dokładnie kolor ma na swoich włosach, że zdecydowała się odpowiedzieć zbiorowo, publikując post.

Joanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na Instagramie Joanna Koroniewska zaskoczyła fryzurą na Instagramie. Fani: "Brak słów"

- Ymmm, ciężki dziś mój poranek... za oknem szarość... pytacie mnie o nowy kolor włosów... ja nie wiem, jak dokładnie zwie się ten kolor, ale wiem kto mi go zrobił... a najważniejsze, że bardzo dobrze się w nim czuje - napisała pod zdjęciem. 

- Karmel? Sarni blond? - podpowiadają internautki. 

 

Pod postem pojawiło się również mnóstwo komplementów odnośnie metamorfozy Anity:

No ślicznie i jak młodo
Pięknie wyglądasz
Ładnie pani w tym kolorze
Dużo ładniej i młodziej :)

- czytamy.

Więcej o: