Fryzury damskie średnie włosy. Modne propozycje dla pań w różnym wieku [ZDJĘCIA]

Jakie fryzury średniej długości są teraz modne? Oto kilka propozycji dla pań w różnym wieku.

Dobre cięcie potrafi zdziałać cuda. Obecnie wiele osób decyduje się na krótkie fryzury. Jeśli jednak obawiasz się takich radykalnych cięć, podpowiadamy, jakie fryzury średniej długości, są teraz modne. 

Fryzury damskie 2020 średnie włosy: lob (long bob)

Jedną z najpopularniejszych fryzur średniej długości jest long bob, znany także jako lob. Na takie cięcie mogą zdecydować się zarówno posiadaczki lekko falowanych, jak i prostych włosów. Fryzura zazwyczaj nie wymaga skomplikowanych zabiegów stylizacyjnych.  

Modne fryzury dla dojrzałych kobietModne fryzury dla dojrzałych kobiet shutterstock.com// Lynch Shannon

Fryzury damskie 2020 średnie włosy: collarbone bob

Collarbone bob to fryzura, która będzie bardzo modna w 2021 roku. To kolejna odmiana klasycznego boba. W tym przypadku włosy są lekko falowane i sięgają zazwyczaj do połowy szyi. Cięcie prezentuje się dobrze zarówno z grzywką, jak i z przedziałkiem na środku. 

Te fryzury będą modne w 2021 rokuTe fryzury będą modne w 2021 roku Lynch Shannon//shutterstock.com

Fryzury damskie 2020 średnie włosy: angled bob

Angled lob to jedna z najmodniejszych propozycji na tegoroczną jesień i nadchodzącą zimę. To niezwykle twarzowe, a jednocześnie praktyczne cięcie, które daje wiele możliwości stylizacji. I co bardzo istotne, wyszczupla i optycznie odmładza twarz.

 

Jak wygląda takie cięcie? Włosy są nieco dłuższe niż w przypadku klasycznego boba. Poza tym cięcie charakteryzują geometryczne i proste linie. Można nawet powiedzieć, że fryzura ma kształt trójkąta prostokątnego. Więcej na jej temat dowiesz się z naszego artykułu >>

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak prostować włosy, by się nie niszczyły?
Więcej o: