Sarni blond - największy hit wśród koloryzacji włosów. Gwiazdy oszalały na jego punkcie. Odmładza i dodaje objętości

Sarni blond to niekwestionowany hit wśród modnej koloryzacji włosów na ten sezon. Wygląda bardzo naturalnie i jest przy tym stylowy oraz kobiecy. Co więcej, optycznie odmładza i dodaje objętości cienkim pasmom.

Sarni blond to obecnie jeden z najczęściej wyszukiwanych kolorów włosów. Nic dziwnego! Jest bardzo stylowy i kobiecy. W dodatku odmładza i dodaje objętości cienkim oraz rzadkim włosom. Jak wygląda modny kolor włosów sarni blond? Komu pasuje, a komu nie? Jak go osiągnąć? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Sarni blond - modny kolor włosów na sezon jesień/zima 2020/2021

Sarni blond - szukasz modnego koloru włosów na sezon jesień/zima 2020/2021? Postaw zatem właśnie na ten odcień. To niekwestionowany hit na ten sezon i coraz częstszy wybór gwiazd, zarówno polskich, jak również zagranicznych. Niedawno Anita Sokołowska przefarbowała się właśnie na taki kolor, z tymże aktorka wybrała dosyć ciemną jego wersję, podchodzącą już pod brąz.

Sarni blond - jak wygląda?

Sarni blond to przede wszystkim ciepły odcień włosów. Jego dużym atutem jest to, że wygląda bardzo naturalnie. Sarni blond charakteryzuje się dużą ilością pasemek w złotych, miodowych i karmelowych odcieniach. Mówiąc potocznie, jest to kolor blond z delikatnymi, bardzo naturalnie wyglądającymi odcieniami rudości.

Warto przy tym wiedzieć, że taki kolor włosów - sarni blond odmładza! W dodatku pięknie rozświetla twarz i dodaje jej blasku. Co więcej, sarni blond jest idealny dla posiadaczek cienkich i rzadkich włosów. Dlaczego? Dlatego, że optycznie dodaje pasmom objętości.

Sarni blond - komu pasuje?

Jak już wcześniej pisaliśmy, sarni blond to ciepły odcień, w związku z czym najlepiej będzie się komponował właśnie z ciepłym odcieniem karnacji. Dlatego też idealny będzie dla blondynek z brzoskwiniową cerą, dla ciepłych szatynek, które mają piwne oczy oraz dla posiadaczek karnacji koloru oliwkowego.

Sarni blond - komu nie pasuje?

Sarni blond to kolor włosów, który nie jest rekomendowany posiadaczkom zimnych karnacji. Taki odcień pasm tworzyłby bowiem za duży kontrast z cerą.

Sarni blond - jak osiągnąć?

Jeżeli marzy ci się modny sarni blond na włosach, najlepiej udaj się do sprawdzonego fryzjera. Nie próbuj samodzielnie w domu uzyskać efektu takich złotych, miodowych i karmelowych pasemek na włosach, ponieważ mogą ci np. wyjść całkowicie rude.

Więcej o: