Angled lob - modna fryzura, która bije rekordy popularności. Optycznie odmładza i wyszczupla twarz

Angled lob to jedna z najbardziej modnych fryzur na sezon jesień/zima 2020/2012. Kobiety wprost oszalały na punkcie tej stylizacji włosów. Optycznie odmładza, wyszczupla twarz, a w dodatku jest bardzo prosta w układaniu.

Angled lob to fryzura, która obecnie bije rekordy popularności - jest bowiem jedną z najczęściej wyszukiwanych w internecie stylizacji włosów. Nic dziwnego! Jest nie tylko bardzo stylowa i kobieca, ale również praktyczna. Co więcej, jest idealna dla dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. W dodatku wyszczupla twarz i pięknie ją modeluje, dzięki czemu doskonale sprawdzi się u posiadaczek okrągłej buzi. Angled lob - jak wygląda taka modna fryzura? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Angled lob - modna fryzura na sezon jesień/zima 2020/2021 - jak wygląda?

Angled lob to jedna z odmian uniwersalnego i klasycznego boba. Różni się tym, że w takiej fryzurze włosy są jednak nieco dłuższe - sięgają nieco poniżej linii brody. W takim cięciu angled lob stawiamy na proste i geometryczne linie. Fryzurę tę można porównać do kształtu ekierki, czyli prostokątnego trójkąta.

Angled lob wygląda nowocześnie i stylowo. To bardzo bezpieczne rozwiązanie - idealne dla tych wszystkich kobiet, które nie wiedzą, czy chcą mieć krótkie, czy jednak długie włosy. W tym przypadku są one średniej długości. Fryzura angled lob idealnie sprawdzi się również u pań, które chcą nieco odświeżyć swój wizerunek, ale jednocześnie też boją się zbytnio ścinać włosy.

Kolejnym atutem modnej fryzury angled lob jest jej uniwersalność. Takie cięcie pasuje bowiem większości kobietom, bez względu na ich wiek czy kształt twarzy. Co więcej, fryzura jest też praktyczna i łatwa w stylizacji. Najważniejsze jest dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera.

Angled lob - komu pasuje?

Angled lob w szczególności dobrze się sprawdzi u kobiet dojrzałych. Dlaczego? Dlatego, że takie cięcie optycznie odmładza. Ponadto fryzura zalecana jest posiadaczkom okrągłej twarzy, ponieważ wyszczupla i pięknie modeluje jej rysy. Warto przy tym również wiedzieć, że taka modna fryzura angled lob nadaje się zarówno do włosów prostych, jak również tych falowanych czy kręconych.

 
Więcej o: