Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę i jest nie do poznania. Piosenkarka została blondynką

Monika Kuszyńska zdecydowała się na naprawdę sporą metamorfozę. Piosenkarka zmieniła kolor włosów, a efekt końcowy można zobaczyć na nagraniu opublikowanym ostatnio na Instagramie przez Tatianę Okupnik.
Zobacz wideo Julia Wieniawa zdecydowała się na zmianę fryzury. "Obym nie żałowała"

Monika Kuszyńska jest polską piosenkarką oraz autorką tekstów. W latach 2000-2010 była wokalistka zespołu Varius Manx, z którym wydała trzy albumy studyjne. W 2006 roku, Monika wraz z zespołem miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała przerwania rdzenia kręgowego. artystka nie ukrywa, że było to dla niej naprawdę trudne przeżycie. - Przez kilka miesięcy nie mogłam spojrzeć w lustro, czułam odrazę, jakby ktoś włożył mnie w inne ciało. Ale to dało mi siłę i poukładało moje wartości. Trzeba brać to, co masz i zrobić z tego jak najwięcej. Dziś wózek jest częścią mnie i już go nie zauważam - powiedziała Monika Kuszyńska w jednym z wywiadów. Od 2009 roku, artystka rozwija natomiast swoją karierę solową. 

Anita Sokołowska w nowej fryzurze. Tym razem postawiła na modną grzywkę Anita Sokołowska w nowej fryzurze. Aktorka zmieniła kolor włosów. "Sarni blond?"

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę i jest nie do poznania

Ostatnio, Monika Kuszyńska zaangażowała się w akcję charytatywną zainicjowaną przez Tatianę Opkupnik, by pomóc 19-miesięcznemu Kajetanowi Gatzke, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Na nagraniu opublikowanym na Instagramie przez Tatianę widać metamorfozę, którą przeszła Monika Kuszyńska. Piosenkarka zdecydowała się jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy.

Pamiętacie małą Nel z 'W pustyni i w puszczy'? Dziś Karolina Sawka ma 28 lat i jest piękną kobietą. Pojawi się w serialu Była gwiazdą "W pustyni i w puszczy". Jak dziś wygląda 29-letnia Karolina Sawka? Wyrosła na piękną kobietę

Aż trudno ją rozpoznać! Trzeba jednak przyznać, że loki w odcieniu jasnego blondu naprawdę pasują artystce. 

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę i jest nie do poznaniaMonika Kuszyńska zmieniła fryzurę i jest nie do poznania https://www.instagram.com/tatianaokupnik/

Więcej o: