Odmładzające i modne fryzury na zimę. Propozycje dla kobiet dojrzałych [ZDJĘCIA]

Dobre cięcie potrafi zdziałać cuda. Poszukujesz pomysłu na nową fryzurę? Oto kilka modnych propozycji na zimę.

Ciekawym trendem w 2021 roku będą gęste i nieco nachodzące na oczy grzywki. Można je nosić na różne sposoby - między innymi asymetrycznie lub na boki (w stylu francuskich grzywek z lat 70. ubiegłego stulecia). Taka duża grzywka powinna być jednak dobrze wycieniowana. To nie tylko nada jej odpowiedniej lekkości, lecz także sprawi, że nie będzie ona wymagała dodatkowej stylizacji każdego dnia.

Modne fryzury na zimę: angled bob

Angled lob to jedna z najmodniejszych propozycji na zimę. To bardzo twarzowe, a jednocześnie praktyczne cięcie, które daje wiele możliwości stylizacji.

Angled lob wyszczupla i optycznie odmładza twarz. Włosy są nieco dłuższe niż w przypadku klasycznego boba. Poza tym fryzurę wyróżniają geometryczne i proste linie. Można powiedzieć, że cięcie ma kształt trójkąta prostokątnego.

Najmodniejsza fryzura na jesień i zimę. Optycznie odmładza i wyszczupla twarzNajmodniejsza fryzura na jesień i zimę. Optycznie odmładza i wyszczupla twarz Instagram.com//nomoreboringhair

Modne fryzury na zimę: collarbone bob

Collarbone bob to kolejna odmiana klasycznego boba, która będzie popularna zimą 2021. Jest polecane zwłaszcza paniom, które mają naturalnie falowane włosy. Cięcie prezentuje się dobrze zarówno z grzywką, jak i z przedziałek im po środku. 

Te fryzury będą modne w 2021 rokuTe fryzury będą modne w 2021 roku Lynch Shannon//shutterstock.com

Modne fryzury na zimę: shag

Kolejne modne cięcie na zimę to shag, czyli uczesanie rodem z lat 70. ubiegłego stulecia. Wyróżnia je przede wszystkim artystyczny nieład. Uzupełnieniem fryzury jest charakterystyczna, nierówno przycięta grzywka - dłuższa przy skroniach i krótsza na środku czoła. 

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?
Więcej o: