Modne fryzury dla 60-latek. Cięcia i stylizacje, które odmładzają optycznie [ZDJĘCIA]

Szukasz ciekawej fryzury odmładzającej? Oto kilka propozycji modnych cięć i stylizacji, które będą modne w nadchodzących miesiącach.

Dobra fryzura podobnie jak makijaż potrafi zdziałać cuda. Poznaj propozycje modnych cięć i stylizacji dla kobiet dojrzałych, które działają odmładzająco. 

Modne fryzury dla 60-latek: bun lift

Bun lift to odmładzająca fryzura, która sprawdzi się świetnie w przypadku posiadaczek długich włosów oraz tych średniej długości. Mówi się, że takie uczesanie działa jak błyskawiczny lifting. Zapewnia efekt uniesionej i napiętej skóry oraz optycznego wygładzenia zmarszczek. Dowiedz się więcej na temat tej modnej i odmładzającej fryzury z naszego artykułu:

Bun lift: fryzura, która zapewnia ekspresowy lifting twarzyBun lift: fryzura, która zapewnia ekspresowy lifting twarzy shutterstock.com//wavebreakmedia

Modne fryzury dla 60-latek: long bob

Long bob to jedna z najpopularniejszych odmian klasycznego boba. Od wielu lat nie wychodzi z mody. Takie cięcie pasuje do wielu kształtów twarzy i typów urody. Poza tym jest to dobre rozwiązanie dla osób, które marzą o metamorfozie, a obawiają się zbyt radykalnych cięć. W tym przypadku włosy sięgają mniej więcej do obojczyków. Przy takim cięciu ważne jest, aby przód był nieco dłuższy niż tył.

Modne fryzury 2021 damskie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 latModne fryzury 2021 damskie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 lat shutterstock.com//Alena Ozerova

Modne fryzury dla 60-latek: pixie cut

To najmodniejsza fryzura 2020. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dwóm czynnikom. Po pierwsze, jest to bardzo wygodne cięcie, które nie wymaga skomplikowanych zabiegów stylizacyjnych każdego dnia. Po drugie, dodaje luzu i sprawia, że wyglądamy na znacznie młodsze. Zobacz, jak wygląda fryzura picxie cut:

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?
Więcej o: