Proszek do pieczenia na włosy sprawi, że będą się mniej przetłuszczać. W dodatku zwiększy ich objętość

Proszek do pieczenia na włosy pomoże w walce z ich przetłuszczaniem się. Co więcej, dzięki niemu twoje pasma będą miały większą objętość i będą mniej przyklapnięte.

Proszek do pieczenia na włosy to sprawdzony już od wielu lat babciny sposób na przetłuszczanie się pasm. Jest przede wszystkim bardzo prosty w użyciu oraz tani. Bez problemu wykorzystasz go w domu. Jak zatem stosować proszek do pieczenia na włosy, aby uzyskać jak najlepsze efekty? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo

Proszek do pieczenia na przetłuszczające się włosy - jak go używać krok po kroku?

Proszek do pieczenia na włosy to sprawdzony domowy sposób na problem przetłuszczających się pasm. Wystarczy rozpuścić kilka łyżek produktu w litrze wody. Tak powstały roztwór należy nanieść dokładnie na całe włosy (od samej skóry głowy, omijając jednak końcówki, które może za bardzo wysuszać) i zostawić na 20 minut. Po upływie czasu pasma należy normalnie umyć. Taki prosty zabieg z proszkiem do pieczenia sprawi, że twoje włosy nie tylko będą się mniej przetłuszczać, ale też będą mniej przyklapnięte i będą miały większą objętość.

Ocet jabłkowy na włosy sprawi, że nie będą się przetłuszczać

Również ocet jabłkowy pomoże na przetłuszczające się włosy. To doskonały, naturalny kosmetyk, który każdy sam może przygotować w domu. Z produktu przygotujemy po prostu płukankę, którą stosujemy po myciu włosów. Jakie daje efekty taki ocet jabłkowy? Przede wszystkim pomaga w walce z łupieżem oraz z przetłuszczaniem się włosów. Co więcej przyspiesza również ich porost. Dodatkowo sprawia, że włosy są miękkie i łatwiej je rozczesać. 

Więcej na ten temat:

Więcej o: