Ten produkt z Rossmanna kosztuje mniej niż 16 zł, a daje efekty jak drogie zabiegi u fryzjera

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire jest tani i bez problemu kupicie go w sklepach sieci Rossmann, a daje świetne efekty.

Masz suche i zniszczone włosy? Szybko pomoże ci produkt, który bez problemu kupisz w drogerii sieci Rossmann. Co więcej, obecnie jest on na promocji - dzięki czemu dostaniesz go dużo taniej. To olejek z pestek winogron firmy Bioelixire. Jest niedrogi i prosty w użyciu, a daje efekty jak drogie zabiegi u fryzjera!

Zobacz wideo

Ten produkt z Rossmanna kosztuje mniej niż 16 zł, a daje efekty jak drogie zabiegi u fryzjera. Pomoże w walce z suchymi i zniszczonym włosami

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire to nowość, która dopiero niedawno trafiła na półki sklepów Rossmann. Produkt znajduje się w wygodnej i praktycznej buteleczce o pojemności 50 ml. Olejek ten przeznaczony jest do włosów wysokoporowatych - suchych i zniszczonych różnymi zabiegami chemicznymi. Warto przy tym wiedzieć, że w aż 99 procentach stworzony jest ze składników organicznych.

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire to kosmetyk opracowany i wyprodukowany w Polsce. Jakie daje efekty? Przede wszystkim regeneruje zniszczone włosy, przywracając im dobrą kondycję oraz zdrowy wygląd. Do tego nawilża i wygładza pasma, sprawiając, że są miękkie i pięknie błyszczą. Jego składniki dodatkowo zapobiegają utracie wody z włosów.

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire - jak stosować?

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy nanieść kilka kropel produktu na wilgotne włosy aż po same końce i nie spłukiwać. Co więcej, olejek ten doskonale sprawdzi się również do bardziej intensywnej pielęgnacji oraz do olejowania

Olejek z pestek winogron firmy Bioelixire - ile kosztuje?

Ogromnym atutem olejku jest jego cena. Regularna wynosi 21,99 zł. Teraz zaś produkt ten kupicie dużo taniej na promocji w Rossmannie. Zapłacicie za niego zaledwie 15,49 zł.

 
Więcej o: