Kate Middleton ma nową fryzurę. Dzięki tej zmianie wygląda kilka lat młodziej

Długie brązowe włosy były przez wiele lat jednym ze znaków rozpoznawczych Kate Middleton. Niedawno jednak księżna zdecydowała się na pewną zmianę.

Kate Middleton to modowa i urodowa inspiracja dla wielu kobiet. Jej fryzury, stylizacje i pielęgnacja od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie. Niedawno księżna Cambridge przeszła metamorfozę. Jej najnowszą fryzurę możemy zobaczyć na nagraniu, które zostało opublikowane na oficjalnym profilu pary książęcej na Instargamie kensingtonroyal.

Nowa fryzura księżnej Kate

Długie brązowe włosy były przez wiele lat jednym ze znaków rozpoznawczych Kate Middleton. Niedawno jednak księżna zdecydowała się na delikatne rozjaśnienie swoich kosmyków. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę! Takie kolory są obecnie bardzo modne. Poza tym odejmują lat. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się księżna Kate:

Kate Middleton ma nową fryzurę. Dzięki tej zmianie wygląda kilka lat młodziejKate Middleton ma nową fryzurę. Dzięki tej zmianie wygląda kilka lat młodziej Instagram.com//kensingtonroyal.

Włosy Kate Middleton docenione w konkursie

Warto wspomnieć, że niedawno Kate Middleton została uznana za posiadaczkę jednych z najpiękniejszych włosów na świecie. Sondaż dotyczący tej kwestii przygotował brytyjski producent suplementów diety Vitabiotics Perfectil Gummies. W badaniu wzięło udział dwa tysiące kobiet. Każda z nich musiała wybrać gwiazdę, która jej zdaniem jest posiadaczką najpiękniejszych włosów. Księżna Cambridge zajęła drugie miejsce. Z kolei zwyciężczynią konkursu została aktorka Jennifer Aniston. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: