Bun lift - prosta fryzura, która działa jak szybki lifting. Wystarczy kilka chwil i będziesz wyglądać dużo młodziej

Bun lift to fryzura, która sprawi, że w zaledwie kilka chwil uzyskasz efekt odmładzający. Tak, to nie żart! Taka modna stylizacja włosów daje bowiem efekt lifitngu: unosi skórę twarzy, która wygląda na bardziej napiętą, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

Bun lift to bardzo prosta i niezwykle modna fryzura, która już od kilku sezonów robi furorę wśród gwiazd. Na jej punkcie oszalały m.in. Jennifer Lopez, Nicole Richie, Bella Hadid, Rita Ora oraz Zenday. Taka fryzura bardzo często króluje również na pokazach mody światowej sławy projektantów. Nic dziwnego, że cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kobiet. Jej największym atutem jest bowiem to, że działa jak błyskawiczny lifting i odmładza o kilka lat! I to w zaledwie kilka chwil! 

Zobacz wideo

Bun lift - fryzura, która działa jak błyskawiczny lifting, dzięki czemu optycznie odmładza

Zabiegi kosmetyczne różnego rodzaju, botoks, lifting to nie są jedyne metody, dzięki którym odejmiesz sobie lat. Są na to również prostsze, szybsze, tańsze i przede wszystkim mniej inwazyjne, a tym samym bardziej bezpieczne sposoby. Odmładzanie za pomocą fryzury!

Bun lift to bardzo łatwa do zrobienia i dość niepozornie wyglądająca fryzura, która daje spektakularne efekty. Jakie? Przede wszystkim sprawia, że skóra twarzy jest uniesiona i bardziej napięta. W dodatku daje efekt optycznego wygładzenia zmarszczek, a w rezultacie odmładza o kilka lat.

Bun lift - jak wygląda ta modna fryzura odmładzająca?

Fryzura bun lift to kok, który robi się wysoko na głowie. Ważne jest jednak, aby powstał z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podniesie się do góry i będzie sprawiała wrażenie bardziej napiętej. Fryzura bun lift daje bowiem efekt błyskawicznego liftingu twarzy bez użycia skalpela.

Bun lift - jak zrobić?

Bun lift jest nie tylko fryzurą odmładzającą, ale również prostą i szybką do ułożenia. Włosy należy zebrać w kok wysoko na głowie i mocno spiąć. Najważniejszą zasadą w takiej stylizacji pasm jest to, że muszą być gładko zaczesane i ciasno związane. Nie mogą być zbyt luźne, ponieważ nie uzyskamy efektu odmładzającego liftingu skóry twarzy.

Więcej o: