Ruda z zespołu Red Lips zmieniła kolor włosów. Nowa fryzura odjęła jej lat

Joanna Lazer (Ruda) - wokalistka zespołu Red Lips - po dwunastu latach farbowania włosów na kolor rudy przeszła spektakularną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. - Przez 13 godzin był ściągany ten kolor - zdradziła.
Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Joanna Lazer, znana również jako Ruda, jest wokalistką zespołu Red Lips. Popularność zyskała za sprawą piosenki "To, co nam było", która swego czasu była jedną z popularniejszych piosenek w Polsce. Ponadto, Ruda zyskała sympatię widzów biorąc udział w takich programach rozrywkowych, jak "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Joanna Lazer (Ruda) z zespołu Red Lips ma nowy kolor włosów! Metamorfoza, której nikt się nie spodziewał

Joanna Lazer zaskoczyła właśnie spektakularną metamorfozą. Teraz Ruda nie jest już ruda! Na antenie programu "Dzień dobry TVN" piosenkarka zmieniła kolor swoich włosów. Nie da się ukryć, że rude kosmyki były jej znakiem rozpoznawczym, jednak w nowej odsłonie prezentuje się naprawdę świetnie. Ruda zdecydowała się bowiem na włosy w odcieniu jasnego różu. Efektem finalnym podzieliła się z użytkownikami na Instagramie.

No cześć! :-) Wpadłam w ręce szalonej ekipy @naruszewicza12a I tak to się skończyło

- napisała Ruda pod opublikowanym zdjęciem.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem opublikowanym przez wokalistkę zespołu Red Lips pojawiło się mnóstwo komentarzy i komplementów dotyczących jej nowej fryzury. Użytkownicy zauważyli, że ten kolor włosów odmłodził artystkę:

Młodziej!!!
Ale zmiana, bomba
Zmiana na duży plus 
Ruda wyglądasz rewelacyjnie, ale właśnie, nadal Ruda?
Jest ogień!
Noooo dobra zmiana 

- piszą internauci.

Więcej o: