Prosty trik, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil dodasz włosom objętości i gęstości. Wystarczy długopis lub ołówek

Chcesz zyskać optyczny efekt większej objętości włosów? Weź do ręki ołówek lub długopis i zrób sobie na głowie przedziałek zygzak. Ten banalnie prosty trik robi furorę w sieci!

Bujne i gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety natura nie była tak hojna dla wszystkich. Posiadaczki cienkich i rzadkich pasm mogą sobie jednak bardzo szybko pomóc. Jak? W sieci furorę robi krótkie nagranie, na którym znana influencerka urodowa pokazuje, jak w bardzo prosty sposób i szybki sposób sprawić, aby fryzura optycznie nabrała gęstości i objętości. Potrzebujesz do tego tylko ołówka lub długopisu. Tak, to nie żart.

Zobacz wideo

Jak zwiększyć objętość włosów? Użyj ołówka lub długopisu i zrób przedziałek zygzak

Alessa to znana influencerka urodowa, która zdradziła na swoim profilu na TikToku, jak w zaledwie kilka chwil sprawić, aby nasze włosy wyglądały na bardziej gęste i bujne, a fryzura zyskała na objętości. Ten trik jest bardzo prosty w zastosowaniu i zajmuje dosłownie kilka chwil. A daje spektakularne efekty!

Jak zwiększyć objętość włosów w zaledwie kilka chwil? Rezygnując z prostego przedziałka i zmieniając go na zygzagowaty. W tym celu wystarczy użyć ołówka lub długopisu, który każdy przecież ma już w swoim domu. Warto przy tym wiedzieć, że idealnie prosty przedziałek na środku głowy sprawia, że włosy smętnie opadają i wyglądają płasko. 

Wystarczy długopisem lub ołówkiem przekładać cienkie pasmo po paśmie naprzemiennie raz na prawo, raz na lewo. W ten sposób powstawanie zygzakowaty przedziałek, który da optyczny efekt większej objętości włosów. Proste, prawda?

Prosty trik, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil dodasz włosom objętości i gęstości. Wystarczy długopis lub ołówekProsty trik, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil dodasz włosom objętości i gęstości. Wystarczy długopis lub ołówek fot. screen: TikTok/alessa.miki

Więcej o: