Pokazała, jak na jej włosy wpłynęła woda po ryżu. Metamorfoza robi wrażenie. "Są lśniące i jedwabiste"

Woda ryżowa to jeden z najlepszych domowych kosmetyków na włosy. Doskonałym dowodem na to jest metamorfoza Bekkii Vosper.

Bekkii Vosper to influencerka z Australii, która jest bardzo aktywna na TikToku. Jak zdradza, jakiś czas temu jej włosy stały się bardzo suche i zniszczone. Postanowiła więc o nie zadbać. Zdecydowała się na domową kurację, której głównym elementem jest woda po ryżu.

"Nie mogę w to uwierzyć"

Jakie są efekty jej stosowania? Jak zdradza kobieta, włosy są w doskonałej formie. - Są bardzo lśniące i jedwabiste. Nie mogę w to uwierzyć - komentuje influencerka. Zobaczcie, jak zmieniły się jej włosy:

Pokazała, jak na jej włosy wpłynęła woda po ryżu. Metamorfoza robi ogromne wrażeniePokazała, jak na jej włosy wpłynęła woda po ryżu. Metamorfoza robi ogromne wrażenie Tik Tok screen: Bekkii Vosper

Pokazała, jak na jej włosy wpłynęła woda po ryżu. Metamorfoza robi ogromne wrażeniePokazała, jak na jej włosy wpłynęła woda po ryżu. Metamorfoza robi ogromne wrażenie Tik Tok screen: Bekkii Vosper

Woda ryżowa na włosy - podpowiadamy, jak ją stosować

Woda ryżowa to popularny azjatycki sposób na lśniące i zdrowe pasma. Dzięki niej włosy mogą stać się lśniące i zdrowe. Ten domowy kosmetyk ma bardzo bogaty skład. Mało kto wie, że zawiera m.in. witaminy B i E, mikroelementy i proteiny. Uwaga! Jeśli zdecydujesz się na taki zabieg, pamiętaj o tym, że nie może być ona posolona.

Jak należy ją stosować? Oto prosta instrukcja krok po kroku.

  • Umieść woreczek ryżu w miseczce;
  • zalej ryż szklanką wody;
  • następnie odcedź przy pomocy sitka (dzięki tym czynnościom usuwasz z ryżu zanieczyszczenia);
  • ryż z sitka umieść w garnku i gotuj według przepisu na opakowaniu;
  • na sam koniec odlej wodę z ryżu do pojemnika, z którego będziesz aplikować ją na włosy.

Płukanka służy do opłukiwania pasm po umyciu ich szamponem i nałożeniu odżywki. Następnie musisz pozostawić ją na włosach na mniej więcej pięć minut i spłukać letnią wodą. Nie zapomnij także o delikatnym wmasowaniu jej w skórę głowy.

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?
Więcej o: