Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę. Postawiła na nowy kolor i cięcie. "Odkurzyłam się"

Katarzyna Zielińska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się metamorfozą swoich włosów. Aktorka zdecydowała się zmienić nieco kolor oraz odświeżyć cięcie. - Czuję, że będzie powolny powrót do blondu - napisała jedna z fanek.
Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Katarzyna Zielińska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek. Ogromną sympatię widzów zdobywa nie tylko za swój talent aktorski, lecz także ogromne poczucie humoru oraz dystans do samej siebie, co już nie raz udowodniła na swoich social mediach. Kasia Zielińska jak bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie tylko regularnie rozbawia obserwatorów do łez, lecz także dzieli się zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. 

Katarzyna Zielińska pokazała się bez makijażu. 'Naturalne piękno! Nic dodać, nic ująć' Katarzyna Zielińska pokazała się bez makijażu. "Naturalne piękno! Nic dodać, nic ująć"

Katarzyna Zielińska nowa fryzura. Aktorka zmieniła kolor i odświeżyła cięcie. "Odkurzyłam się"

Ostatnio, Katarzyna Zielińska pochwaliła się na Instagramie metamorfozą swoich włosów. Aktorka zdecydowała się na zmienić nieco kolor oraz odświeżyć cięcie. Tym razem postawiła na bardzo jasny odcień rudości, który podkreślił zieleń jej oczu. Jeśli chodzi natomiast o strzyżenie, to Kasia pozostała przy nieco dłuższych włosach i klasycznej fryzurze typu bob, w której wygląda bardzo korzystnie. Od fryzjera wyszła z pofalowanymi włosami, które internautom skojarzyły się z główną bohaterką serialu "Gambit królowej".

Jennifer Lopez Jennifer Lopez już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła włosy i postawiła na odmładzającą fryzurę. Wygląda jak nastolatka!

Po wizycie u mojej czarodziejki Marylci. Odkurzyłam się

- napisała pod opublikowanym zdjęciem Katarzyna Zielińska.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz komplementów dotyczących nowej fryzury aktorki:

Czuję, że będzie powolny powrót do blondu...
Kasiu śliczny kolor
Pani Kasiu, wygląda pani zjawiskowo
Piękne włoski <3
Ten odkurzacz ma moce nadprzyrodzone. Mogę prosić o nazwę tego odkurzacza
Stylówka na #gambitkrólowej 
Skojarzyłaś mi się z Gambitem!  

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: