Anita Sokołowska zmieniła fryzurę. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. "Zmiana na plus"

Anita Sokołowska niedawno zmieniła kolor włosów na sarni blond. Jednak to nie koniec jej eksperymentów z fryzurami. Teraz aktorka postawiła na bardzo modną grzywkę.

Anita Sokołowska to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za role w wielu serialach - m.in. w "Przyjaciółkach" oraz "Na dobre i na złe". Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 382 tysiące osób. Aktorka często dzieli się z obserwatorami relacjami z planów zdjęciowych i podróży. Ostatnio pokazała efekty swojej metamorfozy. 

Anita Sokołowska zmieniła fryzurę. "Zmiana na plus"

Anita Sokołowska jakiś czas temu zmieniła kolor włosów na sarni blond. Jednak to nie koniec jej eksperymentów z fryzurami. Teraz aktorka postawiła na bardzo modną grzywkę. To jedno z najmodniejszych cięć tego sezonu. 

Na swoim profilu na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w nowej odsłonie. Nowe cięcie bardzo przypadło do gustu jej obserwatorom. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem aktorki:

Zmiana na plus!
Super fryzura!
Pięknie Pani wygląda.

Anita Sokołowska i jej nowa fryzura

Warto wspomnieć, że nowa grzywka aktorki to choppy bangs. Jest to jedno z najmodniejszych cięć w tym sezonie. Taka grzywka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą dodać swojej fryzurze młodzieńczego "pazura". Poza tym poszarpana grzywka jest bardzo łatwa w stylizacji.

 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie:
Więcej o: