Lara Gessler w nowej fryzurze. Pokazała się w kręconych włosach. Podobna do mamy? "Wyglądasz przecudnie"

Lara Gessler opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Tym razem, córka Magdy Gessler postawiła na loki. - Lara, jak Ty pięknie wyglądasz! - komentują internauci.
Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler jest jedną z tych znanych osób, która chętnie prowadzi swoje social media i dzieli się na nich zdjęciami z różnych momentów życia. Odkąd na świat przyszła jej córeczka Nena, Lara Gessler dzieli się na Instagramie różnymi kwestiami związanymi m.in. z macierzyństwem. Ostatnio, opublikowała post, w którym nie tylko podzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat przekazywania dzieciom magii dzieciństwa, lecz także pokazała zdjęcie inną fryzurą niż zazwyczaj.

Lara Gessler zdradza, że nie bierze pieniędzy od mamy Lara Gessler zdradza, że nie bierze pieniędzy od mamy. "Bardzo wyrywałam się do pracy"

Lara Gessler nowa fryzura. Pokazała się w kręconych włosach 

Lara Gessler udostępniła bowiem na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje w kręconych włosach. - Bardzo czekam na czas, kiedy będę mogła przy Nenie poprzeżywać jeszcze raz wszystko, co poruszało mnie jako dziecko (...). Mam wrażenie, że dla ludzi w moim wieku bajki Disney’a były jakimś przeżyciem pokoleniowym, które zbudowało naszą wrażliwość i sposób przeżywania. Teraz nie mogę się doczekać, żeby podać dalej ten magiczny świat i pokazać go Nenie - napisała pod opublikowanym postem.

Magda Gessler w mocnym makijażu Magda Gessler pokazała, jak wyglądała 25 lat temu. Fani zachwyceni. "Jesteś jak dobre wino"

Internauci nie kryli w komentarzach zachwytu nad tym, jak obecnie wygląda Lara Gessler. Jednogłośnie przyznali, że macierzyństwo ewidentnie jej służy. Czy wy również dostrzegacie jej podobieństwo do Magdy Gessler w tej fryzurze?

Ślicznie wyglądasz
Matko, Lara, jak Ty pięknie wyglądasz!
Wyglądasz przecudnie
Ślicznie wyglądasz po ciąży <3
Okres macierzyństwa Pani służy, wygląda Pani kwitnąco!
Z macierzyństwem Pani do twarzy <3

- czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie Lary.

 
Więcej o: