Lara Gessler w nowej fryzurze. Pokazała się w kręconych włosach. Podobna do mamy? "Wyglądasz przecudnie"

Lara Gessler opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. Tym razem, córka Magdy Gessler postawiła na loki. - Lara, jak Ty pięknie wyglądasz! - komentują internauci.
Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Lara Gessler jest jedną z tych znanych osób, która chętnie prowadzi swoje social media i dzieli się na nich zdjęciami z różnych momentów życia. Odkąd na świat przyszła jej córeczka Nena, Lara Gessler dzieli się na Instagramie różnymi kwestiami związanymi m.in. z macierzyństwem. Ostatnio, opublikowała post, w którym nie tylko podzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat przekazywania dzieciom magii dzieciństwa, lecz także pokazała zdjęcie inną fryzurą niż zazwyczaj.

Lara Gessler nowa fryzura. Pokazała się w kręconych włosach 

Lara Gessler udostępniła bowiem na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje w kręconych włosach. - Bardzo czekam na czas, kiedy będę mogła przy Nenie poprzeżywać jeszcze raz wszystko, co poruszało mnie jako dziecko (...). Mam wrażenie, że dla ludzi w moim wieku bajki Disney’a były jakimś przeżyciem pokoleniowym, które zbudowało naszą wrażliwość i sposób przeżywania. Teraz nie mogę się doczekać, żeby podać dalej ten magiczny świat i pokazać go Nenie - napisała pod opublikowanym postem.

Internauci nie kryli w komentarzach zachwytu nad tym, jak obecnie wygląda Lara Gessler. Jednogłośnie przyznali, że macierzyństwo ewidentnie jej służy. Czy wy również dostrzegacie jej podobieństwo do Magdy Gessler w tej fryzurze?

Ślicznie wyglądasz
Matko, Lara, jak Ty pięknie wyglądasz!
Wyglądasz przecudnie
Ślicznie wyglądasz po ciąży <3
Okres macierzyństwa Pani służy, wygląda Pani kwitnąco!
Z macierzyństwem Pani do twarzy <3

- czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie Lary.

 
Więcej o: