Anna Wendzikowska w nowej fryzurze. Zdecydowała się samodzielnie pofarbować włosy w domu. Efekt?

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swój nowy kolor włosów. Okazuje się, że dziennikarka postanowiła sama zafundować sobie metamorfozę w domowym zaciszu. - Moje pierwsze siwulce zlikwidowane - przyznała.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska pokazała, jak idzie jej nauka pole dance

Anna Wendzikowska jest jedną z popularniejszych dziennikarek stacji TVN, która przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami kina. Na swoim koncie ma wywiady z takimi aktorami, jak Leonardo DiCaprio, Ryan Gossling czy Angelina Jolie. Ku uciesze fanów, dziennikarka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Anna Wendzikowska nowa fryzura. Dziennikarka sama pofarbowała włosy w domu

Ostatnio, Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie efekt metamorfozy swoich włosów, którą postanowiła przeprowadzić samodzielnie w domu. Dziennikarka zdecydowała się własnymi siłami przyciemnić nieco kolor swoich kosmyków.

- Postanowiłam sprawdzić, czy jeszcze pamiętam, jak się farbuje włosy samemu w domu... okazało się, że pamiętam, choć nie robiłam tego chyba od liceum. Ale to taki czas, że lepiej umieć sobie z różnymi rzeczami radzić samemu w domu. Zmiana może subtelna, ja raczej stawiam na klasykę niż szaleństwo. Ale moje pierwsze siwulce zlikwidowane - napisała pod opublikowanym zdjęciem.

Fanki były pod wrażeniem efektu końcowego koloryzacji, którą wykonała Anna Wendzikowska. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów dotyczących nowej fryzury dziennikarki:

No pięknie. Wyglądasz ślicznie <3
Pięknie błyszczą.
Wyszło fajnie, naturalnie.
Udało się, wyszło super. 
Ja też zaczęłam farbować włosy w domu. Kolor jest, ale ta atmosfera u fryzjera, gdzie czujesz się jak księżniczka, tak mi jej brakuje

- czytamy.

 
Więcej o: