Mycie i suszenie włosów zajmuje jej aż trzy godziny. Nie była u fryzjera od 15 lat

Rin Kambe zapuszcza włosy od 15 lat. Co ciekawe, mycie i suszenie kosmyków zajmuje jej obecnie aż trzy godziny

Rin Kambe to 35-latka z Tokio. O kobiecie zrobiło się głośno za sprawą jej imponującej fryzury. Dzięki licznym publikacjom w mediach jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 29 tysięcy osób.

Spektakularnie długie pasma od lat są jej znakiem rozpoznawczym.  - Długie włosy budują pewność siebie. Chcę, aby ludzie lubili siebie i błyszczeli zapuszczając długie i piękne włosy - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Japońska Roszpunka

Rin Kame jest nazywana "Japońską Roszpunką". Co ciekawe, jako dziecko i nastolatka preferowała krótkie fryzury. Przez wiele lat grała w drużynie piłkarskiej, przez co takie cięcia były najwygodniejsze. Jednak gdy zaczęła zajmować się modelingiem i tańcem, postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. 

Jak wygląda pielęgnacja tak długich włosów?

Rin Kambe zaczęła zapuszczać włosy, gdy miała 20 lat. Jak zapewnia, od tego czasu ich nie ścina. Obecnie jej pasma mają długość 1,7 metra.

Jak kobieta dba o swój znak rozpoznawczy? Jak łatwo domyślić się, pielęgnacja takich włosów nie jest łatwa. Japonka zdradziła w jednym z wywiadów, że myje je raz na 5-7 dni. Co ciekawe, cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej aż trzy godzin. Aby włosy były w jak najlepszej kondycji, dba także o to, by jej dieta była bogata w żelazo. Zobaczcie, jak prezentują się spektakularnie długie pasma "japońskiej Roszpunki":

 
 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?
Więcej o: