Krótkie fryzury 2021 dla dojrzałych kobiet. Modne cięcia, które odejmą lat

Zastanawiasz się, jakie krótkie fryzury będą modne w 2021 roku? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy cięcia, które królować będą w kolejnych miesiącach. Oto krótkie fryzury, które optycznie odmłodzą i podkreślą twoją urodę.
Zobacz wideo Świetny sposób na przesuszone i elektryzujące się włosy

Krótkie fryzury były i w 2021 roku nadal będą na topie. Takie cięcia potrafią nie tylko odmłodzić, lecz także dodać charakteru i podkreślić urodę. Patrząc na trendy prezentowane na wybiegach, można śmiało stwierdzić, że ultra modny bob dalej będzie hitem. Jednym z większych trendów będzie również cięcie typu pixie oraz bardzo krótka fryzura "na chłopczycę". W tym zestawieniu z pewnością każda fanka krótkich włosów znajdzie coś dla siebie.

Jaka fryzura do mnie pasuje? Poznaj trik fryzjerów. Sprawdzenie tego zajmie ci dosłownie chwilęJaka fryzura do mnie pasuje? Poznaj sprawdzoną metodę fryzjerów. Jest banalnie prosta i zajmuje kilka chwil!

Krótkie fryzury 2021: Bob

Dla fanek nieco dłuższych kosmyków cięcie typu bob będzie strzałem w dziesiątkę. To jedno z najpopularniejszych cięć wśród kobiet w każdym wieku. Ta fryzura jest nie tylko uniwersalna i ponadczasowa, lecz także pasuje niemal do każdego typu urody. Klasycznego boba w nowoczesnej wersji z przedziałkiem na boku i opadającą grzywką można było zobaczyć m.in. na pokazie Max Mara.

Krótkie fryzury 2021: Pixie cut

Modne od kilku miesięcy pixie cut to odważna propozycja dla pań, które uwielbiają zmiany i nie boją się fryzurą zwracać na siebie uwagi. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie, postrzępione włosy, które z tyłu są krótsze, a na górze i z przodu nieco dłuższe. Tego typu fryzury obecne były na wybiegu u Mario Dice.

Modne krótkie fryzury dla pań. Wiele z nich odmładza optycznie [ZDJĘCIA]Modne krótkie fryzury dla pań. Wiele z nich odmładza optycznie [ZDJĘCIA]

Krótkie fryzury 2021: Na chłopczycę

To fryzura, która bardzo uwydatnia rysy twarzy. Jej cechą charakterystyczną są krótkie, a nawet bardzo krótkie włosy, które nie mają więcej niż 3 centymetry długości. Krótkie cięcie na chłopczycę z to m.in. propozycja na wiosnę 2021 od Valentino. Co ciekawe, krótkie włosy u kobiet są popularne już od 111 lat. W 1909 roku, słynny polski fryzjer Antoni Cierplikowski obciął włosy francuskiej aktorce Evie Lavalliere, by odmłodzić czterdziestoletnią aktorkę na tyle, aby ta mogła zagrać osiemnastoletnią Joanne D’arc.

Więcej o: