Krótkie fryzury 2021 dla dojrzałych kobiet. Modne cięcia, które odejmą lat

Zastanawiasz się, jakie krótkie fryzury będą modne w 2021 roku? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy cięcia, które królować będą w kolejnych miesiącach. Oto krótkie fryzury, które optycznie odmłodzą i podkreślą twoją urodę.
Zobacz wideo Świetny sposób na przesuszone i elektryzujące się włosy

Krótkie fryzury były i w 2021 roku nadal będą na topie. Takie cięcia potrafią nie tylko odmłodzić, lecz także dodać charakteru i podkreślić urodę. Patrząc na trendy prezentowane na wybiegach, można śmiało stwierdzić, że ultra modny bob dalej będzie hitem. Jednym z większych trendów będzie również cięcie typu pixie oraz bardzo krótka fryzura "na chłopczycę". W tym zestawieniu z pewnością każda fanka krótkich włosów znajdzie coś dla siebie.

Krótkie fryzury 2021: Bob

Dla fanek nieco dłuższych kosmyków cięcie typu bob będzie strzałem w dziesiątkę. To jedno z najpopularniejszych cięć wśród kobiet w każdym wieku. Ta fryzura jest nie tylko uniwersalna i ponadczasowa, lecz także pasuje niemal do każdego typu urody. Klasycznego boba w nowoczesnej wersji z przedziałkiem na boku i opadającą grzywką można było zobaczyć m.in. na pokazie Max Mara.

Krótkie fryzury 2021: Pixie cut

Modne od kilku miesięcy pixie cut to odważna propozycja dla pań, które uwielbiają zmiany i nie boją się fryzurą zwracać na siebie uwagi. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie, postrzępione włosy, które z tyłu są krótsze, a na górze i z przodu nieco dłuższe. Tego typu fryzury obecne były na wybiegu u Mario Dice.

Krótkie fryzury 2021: Na chłopczycę

To fryzura, która bardzo uwydatnia rysy twarzy. Jej cechą charakterystyczną są krótkie, a nawet bardzo krótkie włosy, które nie mają więcej niż 3 centymetry długości. Krótkie cięcie na chłopczycę z to m.in. propozycja na wiosnę 2021 od Valentino. Co ciekawe, krótkie włosy u kobiet są popularne już od 111 lat. W 1909 roku, słynny polski fryzjer Antoni Cierplikowski obciął włosy francuskiej aktorce Evie Lavalliere, by odmłodzić czterdziestoletnią aktorkę na tyle, aby ta mogła zagrać osiemnastoletnią Joanne D’arc.

Więcej o: