Fryzury na Wigilię - modne i stylowe stylizacje włosów na święta. Niektóre z nich odmładzają [ZDJĘCIA]

Fryzury na Wigilię stanowią piękne dopełnienie wyjątkowych, świątecznych stylizacji. Na które warto postawić w tym roku? Odpowiadamy! Poznaj najbardziej modne i stylowe stylizacje włosów na święta 2020.

Fryzury na Wigilię - w poszukiwaniu inspiracji przeglądasz różne strony internetowe, Instagrama czy Pinteresta i wciąż nie wiesz, jak się uczesać na tegoroczne święta? Nie martw się! Spieszymy z pomocą. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótkie zestawienie modnych i stylowych fryzur na Wigilię. Są nie tylko bardzo kobiece i efektowne, ale niektóre z nich działają również odmładzająco. Dzięki temu będą idealne dla dojrzałych kobiet.

Zobacz wideo

Fryzury na Wigilię - bun lift, czyli błyskawiczny lifting

Bun lift to stylowa fryzura, która sprawi, że w zaledwie kilka chwil optycznie odejmiesz sobie lat i odmłodzisz się. Taka modna stylizacja włosów daje bowiem efekt błyskawicznego liftingu: unosi skórę twarzy, która wygląda na bardziej napiętą, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

Bun lift to bardzo łatwa do zrobienia i dość niepozornie wyglądająca fryzura, która daje naprawdę spektakularne efekty. To kok, który robi się wysoko na głowie. Ważne jest jednak, aby powstał z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. W ten sposób skóra podniesie się do góry i będzie sprawiała wrażenie bardziej napiętej.

Fryzury na Wigilię - romantyczne upięcie

Modne i stylowe fryzury na Wigilię to również delikatne upięcia. Taka stylizacja włosów będzie idealnie komponować się ze świątecznymi kreacjami. Aby uzyskać taki efekt, wystarczy spiąć pasma w koczek lub kucyk. Pamiętaj, żeby zrobić to nisko, blisko karku.

Na koniec, przy pomocy dłoni podnieś delikatnie włosy przy głowie i wyjmij kilka kosmyków, które będą delikatnie oplatać twarz. By dodać fryzurze szyku, wepnij we włosy ozdobne spinki lub nałóż złotą, metalową opaskę.

Fryzury na Wigilię - zmysłowe fale i loki

Modne fryzury na Wigilię to również fale i loki. W tym przypadku nie ma większego znaczenia ich wielkość czy struktura. Mogą być gęste i drobne, bądź też duże i bardzo delikatne. Taka modna fryzura dodatkowo doda naszym włosom objętości i pięknie uniesie je u nasady. W tym sezonie jesień/zima 2020/2021 najbardziej modne do włosów półdługich są fale w stylu retro, czyli delikatne, romantyczne i bardzo kobiece.

Fryzury na Wigilię - warkocze i kucyki

Ostatnią naszą propozycją modnych fryzur na Wigilię są, tak popularne w obecnym sezonie, warkocze. Do takich stylizacji włosów powinno się mieć nieco dłuższe pasma. Do łask powracają artystyczne kucyki, jednak nie w klasycznej wersji w stylu końskiego ogona, tylko zebrane nisko tuż nad karkiem.

Więcej o: