Barbara Kurdej-Szatan odświeżyła kolor włosów. Fankę zaniepokoił jeden szczegół. "Tak miało być?"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała obserwatorom swój odświeżony kolor włosów. Jedną z internautek zaniepokoiły końce włosów aktorki. "Tak miało być?" - zapytała pod postem. Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan od kiedy pamiętamy stawia na blond włosy, w których nie tylko świetnie wygląda, lecz także fantastycznie się czuje. Nic więc dziwnego, że nie ma potrzeby drastycznej zmiany koloru. Nie da się ukryć, że blond jest jednym z najbardziej wymagających kolorów, który trzeba regularnie odświeżać pod okiem profesjonalisty. Aktorka doskonale o tym wie i regularnie odwiedza swojego fryzjera. Od czasu do czasu Basia Kurdej-Szatan zaskakuje fanów subtelną metamorfozą, decydując się na inny ton blondu. Nie inaczej było i tym razem.

BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? 'Zjawiskowo' BrzydUla przeszła kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądać w finale sezonu? "Zjawiskowo"

Barbara Kurdej-Szatan odświeżyła kolor włosów. Efektem pochwaliła się na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z obserwatorami na Instagramie fotografią, na której pozuje w odświeżonej fryzurze. Aktorka, tuż przed świętami, tradycyjnie zdecydowała się na odświeżenie koloru swoich włosów. Tym razem Basia Kurdej-Szatan postawiła na chłodny, beżowy blond.

Lubię mieć gości. Ale to fajne chłopaki ! A jakie ładne. Dziękuję Darłaczku @lukaszdarlak za odświeżenie kolorku. Looove

- napisała pod zdjęciem.

Magda Welc Pamiętacie Magdę Welc z "Mam talent"? Zmieniła się nie do poznania! "Ale wypiękniała!"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów aktorki:

Fryzjer zaliczony, świętowanie można zaczynać.
O wow!
Ślicznie.
Wspaniale wyglądasz.
A ty kochana piękniejsza z dnia na dzień

- czytamy.

Jedną z fanek zaniepokoiły natomiast końce włosów, które na zdjęciu wyglądają na nieco żółte:

A czemu takie żółte końcówki? Tak miało być?

- zapytała internautka.

Nie, nie. Są takie same na całej długości, to światło się załamało ;)

- odpowiedziała Basia Kurdej-Szatan.

 
Więcej o: