Modne krótkie fryzury dla 50-latki. Te cięcia odmłodzą nawet o 10 lat

Zastanawiasz się, jakie krótkie fryzury dla 50-latki będą modne w 2021 roku? Aby ułatwić ci poszukiwania, przygotowałyśmy najlepsze propozycje, które świetnie sprawdzą się u dojrzałych kobiet. Oto modne krótkie fryzury dla 50-latki, które potrafią odjąć nawet 10 lat.
Zobacz wideo Jak wyeliminować puszenie oraz elektryzowanie włosów?

Krótkie fryzury były niezwykle popularne w latach 90. i choć w ostatnich latach, kobiety skłaniają się raczej ku modzie na długie włosy, krótkie cięcia znów wracają do łask, zdobywając coraz więcej kobiecych serc. Nic w tym dziwnego, gdyż takie cięcia potrafią nie tylko dodać charakteru czy podkreślić urodę, lecz także odmłodzić optycznie o kilka lat. Trendy na 2021 rok pokazują, że ponadczasowy bob w różnych wariacjach dalej będzie hitem. Ponadto, jedną z modniejszych fryzur krótkich będzie również cięcie typu pixie, które ma tak różne oblicza, że dopasuje się niemal do każdej kobiety.

Krótkie fryzury świetnie sprawdzą się zarówno u dojrzałych kobiet po 50-tce, jak tych pań, które bezskutecznie walczą o objętość i są posiadaczkami cienkich oraz rzadkich włosów. Takie cięcia nadadzą im bowiem lekkości, dzięki czemu zyskają wymarzoną objętość. 

Modne krótkie fryzury dla 50-latki: Pixie cut

Bardzo często, krótkie fryzury damskie wielu osobom wydają się niemal identyczne. Nic bardziej mylnego! Pomysłów na fryzury z krótkich włosów jest naprawdę wiele. Modne od kilku miesięcy pixie cut to odważna propozycja dla pań, której cięcie można dopasować do kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji każdej kobiety. Cechą charakterystyczną tego cięcia, są bardzo krótkie, dłuższe lub asymetrycznie postrzępione włosy, które można układać na wiele sposobów. To zdecydowanie jedno z najmodniejszych cięć na nadchodzący rok.

Modne krótkie fryzury dla 50-latki: Bob

Dla pań po 50-tce, które są fankami nieco dłuższych kosmyków oraz bardziej klasycznych i uniwersalnych fryzur, strzałem w dziesiątkę będzie cięcie typu bob. To jedno z najpopularniejszych w ostatnich sezonach cięć wśród kobiet w każdym wieku, które królować będzie w salonach fryzjerskich również w 2021 roku. To fryzura, którą podobnie jak pixie cut można dopasować do własnych upodobań. Prosty bob z grzywką, a może asymetryczny z dłuższym przodem? Wybór należy do ciebie!

Więcej o: