Krótkie fryzury 2021. Co będzie na topie? Jakie włosy będą modne?

Krótkie fryzury 2021 - co będzie modne w nadchodzącym roku? Sprawdź całkiem nowe pomysły na sezon 2021. Może to już czas na krótkie cięcie? Zapraszamy na przegląd najnowszych trendów w kategorii fryzury 2021.

Krótkie fryzury damskie- kiedy warto pomyśleć o ostrym cięciu? 

Mocne strzyżenie potrafi zabrać nam kilka kilogramów, krótkie fryzury damskie ładnie eksponują szyję, a grzywka podkreśla oczy. Co więcej, krótkie fryzury są też bardzo wygodne, większość kobiet aktywnych zawodowo prędzej, czy później decyduje się na ostre cięcie. Czasami nie mamy wyboru, farbowanie, prostowanie na gorąco sprawia, że włosy się łamią i po prostu trzeba je obciąć. Krótkie włosy mogą też symbolizować zamknięcie pewnego etapu, kobiety często decydują się na ten krok po rozwodzie. Lady Diana, gdy prasa rozpisywał się na temat pozamałżeńskiej relacji księcia Karola, mocno skróciła włosy i przyznała, że właśnie wtedy poczuła się naprawdę silna. Które krótkie fryzury damskie będą modne w tym sezonie? Sprawdź z nami najnowsze propozycje stylistów. 

Modne krótkie fryzury- Pixie cut 

To propozycja dla kobiet, które lubią zakładać włosy za ucho, pozwala na to dłuższa grzywka. Pasma z przodu można dodatkowo trochę rozjaśnić, co sprawi, że ta prosta i elegancka fryzura zyska dodatkowy wymiar. Pixie cut to flagowa fryzura Katarzyny Sokołowskiej, która nie tylko sędziuje w popularnym programie o modzie, ale jest też reżyserem pokazów i twarzą w niejednej reklamie. Pixie cut z powodzeniem lansuje też aktorka- Małgorzata Kożuchowska, której na bazie krótkie cięcia i welonu udało się stworzyć iluzję długich włosów na własnym ślubie.

 

Modne krótkie fryzury to także Lob, czyli dłuższa wersja nieśmiertelnego boba. Szczegóły poniżej. 

Krótkie włosy w klimacie długich- Lob 

To opcja dla kobiet, które lubią mieć ciastko i zjeść ciastko, włosy są pozornie długie, ale też na tyle krótkie, że można rozpoznać w nich kształt tradycyjnego boba. Taka długość pozwala na różne stylizacje: kucyk, półkucyk, a nawet kok. Regularnie podcinane końcówki gwarantują zdrowy wygląd i zapewniają efekt świeżej, lekkiej fryzury. Znani i lubiani także lubią krótkie włosy w takiej wersji. Wśród zagorzałych fanek tej fryzury są między innymi siostry Kardashian oraz Dua Lipa.

 

Krótkie włosy w 2021 roku pojawią się też w towarzystwie ultra krótkiej i postrzępionej grzywki. O szczegółach piszemy poniżej. 

Fryzury na krótkie włosy: dziecięca grzywka 

Co prawda nie da się jej zaczesać na bok, ale będzie świetnym uzupełnieniem mini kucyka. To taki ukłon w stronę lat 90, gdy w niemal każdym filmie można było podziwiać aktorkę w tego typu fryzurze. Kto już zdecydował się na baby bangs? Taylor Swift z seksownego wampa ostatnio przemieniła się w słodką dziewczynkę, właśnie za sprawą tego cięcia. Do baby bang co jakiś czas powraca też top modelka Bella Hadid. Może to już czas na grzywkę?

 

Fryzury na krótkie włosy to także całkiem nowa struktura. Aktualnie w modzie są małe loczki

Krótkie fryzury 2021- burza loków 

W takim wydaniu tuż przed świętami można było oglądać autorkę książek erotycznych Blankę Lipińską. Na naturalne mini loki stawia też aktorka Zosia Zborowska, która po latach farbowania na blond zdecydowała się na super kruczoczarny kolor. Loki to dobry sposób na to, aby sprawdzić, czy pasuje nam krótsze cięcie. Zamiast sięgać po nożyczki, wystarczy zakręcić papiloty i gotowe. 

Zobacz wideo Włosy zimą lubią się przesuszać i elektryzować. Zaradzić temu może olejowanie
Więcej o: