Deynn przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz jest blondynką! "Nie wierzę, że to zrobiłaś"

Deynn zdecydowała się na totalną metamorfozę. Rozjaśniła swoje długie, brązowe włosy i teraz jest blondynką. Efektem wielogodzinnej wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na Instagramie. Internauci są zachwyceni. - Oj warto byo czekać te 10 godzin - piszą.
Zobacz wideo Deynn o trudnych powrotach na siłownię

Marita Surma-Majewska, znana wszystkim jako Deynn, to obecnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Choć początkowo kojarzona była głównie z działaniami związanymi z fitnessem i dietą, to od jakiegoś czasu, na swoich social mediach, przedstawia również bardziej lifestyleowy kontent związany z pielęgnacją oraz makijażem. Na Instagramie, Deynn zgromadziła już ponad 1,6 mln obserwatorów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie, regularnie dzieląc się momentami ze swojego życia.

Nowa fryzura Deynn. Przeszła spektakularną metamorfozę i jest teraz blondynką!

Deynn często decyduje się na zmiany wizerunku za pomocą makijażu czy peruk. Tym razem zdecydowała się jednak na trwałą metamorfozę i rozjaśniła swoje długie, brązowe włosy. Teraz, włosy Deynn mają odcień platynowego blondu. Efektem końcowym metamorfozy pochwaliła się na swoim instagramowym profilu i jak sama przyznaje, czuje się świetnie w nowej fryzurze.

Bye bye brunette. Hi blondie

- napisała w opisie posta.

 

Takiej zmiany internauci się nie spodziewali. Nie da się bowiem ukryć, że rozjaśnienie brązowych włosów do tak jasnego blondu jest dla każdego fryzjera nie lada wyzwaniem. Sama Deynn przyznała pod filmikiem, że spędziła na fotelu fryzjerskim około dziewięć godzin. Zaskoczenie oraz zachwyt fanów są widoczne w komentarzach:

Gwiazda Hollywood
Nie wierzę, że to zrobiłaś
Najlepsza decyzja, w końcu
Piękny kolor i mega zadbane włosy
Nie wierzę! Ale sztos
Napatrzeć się nie mogę! Kawał dobrej roboty
Oj warto było czekać te 10 godzin

- piszą.

Więcej o: