Martyna Wojciechowska ma nową fryzurę. Fanka: Niech tak zostanie

Martyna Wojciechowska niedawno zdecydowała się na zmianę fryzury. Dziennikarka postawiła na gęstą grzywkę. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy nieustannie śledzą jej podróże w najróżniejsze zakątki świata. Jej programy telewizyjne cieszą się niesłabnącą popularnością, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,9 miliona osób. We wrześniu świętowała pierwsze urodziny swojej fundacji UNAWEZA, która wspiera kobiety w Polsce oraz na świecie.

Martyna Wojciechowska od wielu lat jest wierna długim blond włosom. Niedawno jednak zdecydowała się na pewną drobną zmianę. Nowa stylizacja przypadła do gustu jej fanom. 

Zobacz wideo Wojciechowska wspomina sesje w Playboyu: Dzisiaj postąpiłabym inaczej

Martyna Wojciechowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę

Dziennikarka zazwyczaj stawia na długie, luźno rozpuszczone pasma. Tym razem jednak urozmaiciła nieco swoje uczesanie. Gwiazda zdecydowała się na długą, gęstą grzywkę. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 

Fanka: Niech tak zostanie

Grzywka to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują metamorfozy. Jednak nie musimy od razu ścinać włosów. Aby sprawdzić, czy pasuje nam taka fryzura, możemy zaczesać ją w podobny sposób jak Martyna Wojciechowska. 

Nowa stylizacja przypadła do gustu fanom dziennikarki. Niektórzy zachęcają nawet, by Wojciechowska już jej nie zmieniała. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem gwiazdy:

Wow, z grzywką lepiej, niech tak zostanie.
Świetnie Pani wygląda!
Piękna kobieta!
Małżeństwo Pani służy!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: