Kasia Moś ma nową fryzurę. Piosenkarka postawiła na niezwykle modne cięcie i koloryzację

Kasia Moś pochwaliła się na Instagramie metamorfozą swoich włosów. Piosenkarka zdecydowała się odświeżyć nieco kolor swojego blondu i postawiła na modne cięcie. - Piekielny talent, któremu dorównuje anielska uroda - komentują internauci.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Kasia Moś jest finalistką 3. edycji telewizyjnego talent show "Must Be the Music". Dzięki udziałowi w programie, piosenkarka zyskała rozpoznawalność i mogła dalej rozwijać swoją karierę muzyczną.  Krótko po zakończeniu programu wydała swój pierwszy album pt. Inspination. W 2016 roku wzięła po raz pierwszy udział w preselekcjach do Eurowizji, jednak dopiero rok później została reprezentantką Polski na tym konkursie. Kasia Moś, dzięki swojemu talentowi, bez problemu wywalczyła sobie miejsce w finale Eurowizji w Kijowie, a finalnie zajęła 22. miejsce. Ku uciesze fanów, piosenkarka jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Kasia Moś nowa fryzura. Piosenkarka postawiła na niezwykle modne cięcie i koloryzację

Kasia Moś, tuż przed świętami, zdecydowała się odświeżyć nieco swój wizerunek i wybrała się do salonu fryzjerskiego na metamorfozę włosów. Efektem pracy stylisty fryzur pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Piosenkarka postawiła na chłodny odcień blondu oraz długą, cieniowaną grzywkę na bok, która jest obecnie bardzo modna. 

Bardzo porządna fryzura i równie staranny makijaż zmodernizowały tę postać. Na co dzień prezentującą się zgoła bardziej nonszalancko :) To co mam na głowie to: Wela - fryzura, grzywka. Teraz mogę np. "Ciepnąć wela" - zarzucić grzywką

- napisała Kasia Moś pod zdjęciami na Instagramie.

Fanom bardzo spodobała się metamorfoza piosenkarki, co śmiało można stwierdzić po komentarzach, które znalazły się pod postami:
Piekielny talent, któremu dorównuje anielska uroda
Już od dawna wiem, że jesteś moim ideałem wokalistki, ale żeby idealnie wyglądać! Makijaż i fryzura zawsze tylko to podkreśla
Zjawiskowa <3
Taka uroda... makijaż i fryzura, to tylko delikatne podszlifowanie

- czytamy.

 
Więcej o: