Angled bob - największy hit na sezon zima 2020/2021. Ta fryzura odmładza i wyszczupla twarz

Angled bob to najbardziej modna fryzura na sezon zima 2020/2021. Jej ogromnym atutem jest to, że optycznie odmładza i wyszczupla twarz. Kobiety wręcz oszalały na jej punkcie. Dowiedz się, dlaczego.

Angled bob - szukasz modnej fryzury na sezon zima 2020/2021? To postaw właśnie na takie, oryginalne cięcie. Na pewno nie będziesz żałować! Jest to bowiem obecnie jedna z najbardziej popularnych i najczęściej wyszukiwanych w internecie fryzur.

Angled bob to fryzura bardzo stylowa i kobieca. Idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. Co ważne, jest też praktyczna, ponieważ łatwa w ułożeniu - najważniejsze jest tu dobre cięcie u profesjonalisty. Dodatkowo angled bob dobrze prezentuje się u posiadaczek okrągłej buzi, ponieważ optycznie wyszczupla i modeluje twarz

Zobacz wideo

Angled bob - modna fryzura i największy hit na sezon zima 2020/2021. Jak wygląda?

Angled bob to, jak sama nazwa wskazuje, unowocześniona odmiana klasycznego boba. Różni się jednak od niego długością włosów - są one bowiem delikatnie dłuższe i sięgają trochę poniżej linii brody.

Jeżeli chcesz uzyskać na swojej głowie modną fryzurę angled bob koniecznie udaj się do dobrego i sprawdzonego fryzjera. Ważne jest tu bowiem odpowiednie cięcie, które sprawi, że włosy zyskają kształt ekierki, czyli prostokątnego trójkąta. W takiej fryzurze angled bob stawiamy bowiem na proste i geometryczne linie. 

Angled bob - idealna fryzura dla dojrzałych kobiet oraz dla posiadaczek okrągłej twarzy. Optycznie odmładza i wyszczupla!

Angled bob to fryzura, która idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet. Po pierwsze, włosy są krótkie, a takie dużo łatwiej utrzymać w dobrej kondycji. Po drugie, jest prosta w stylizacji. Po trzecie, angled bob optycznie odmładza!

Angled bob to bezpieczna fryzura, która jest też jednocześnie stylowa i bardzo kobieca. Dobrze wygląda zarówno na prostych włosach, jak również na falowanych. Idealnie sprawdzi się również u pań, które chcą w nowym 2021 roku nieco odświeżyć swój wizerunek, ale jednocześnie też boją się zbytnio ścinać włosy.

Ponadto ta modna fryzura zalecana jest posiadaczkom okrągłej twarzy, ponieważ wyszczupla i pięknie modeluje jej rysy. Warto przy tym również wiedzieć, że angled bob nadaje się zarówno do włosów prostych, jak również tych falowanych czy kręconych. Można do niej dodać tak modną od kilku sezonów grzywkę: gęstą i prostą bądź też bardziej delikatną, rzadszą i zaczesaną na boki.

Więcej o: