Jessica Mercedes ma nową fryzurę. Wygląda jak gwiazda lat 70.

Jessica Mercedes zdecydowała się na kolejną metamorfozę swoich włosów. Jej inspiracją były lata 70. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. - Idealnie Ci pasuje ta fryzura - komentują internauci.
Zobacz wideo Jessica Mercedes na pokazie Chanel

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych i najdłużej działających blogerek w Polsce. Od ponad 10 lat konsekwentnie realizuje wszystkie swoje cele zawodowe. Jessica Mercedes należy również do tego niewielkiego grona polskich blogerek, które mają okazję współpracować z największymi markami świata mody. Jessica jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 961 tys. użytkowników i regularnie dzieli się z nimi różnymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. 

Natalia Siwiec Natalia Siwiec zaskoczyła nową fryzurą. Fani podzieleni. "Po co ci sztuczne włosy"

Jessica Mercedes nowa fryzura. Fani: "Fantastyczny efekt"

Nie da się ukryć, że Jessica Mercedes jest dla wielu osób ogromną inspiracją w kwestii trendów. Nic więc dziwnego, że dziewczyny chętnie naśladują nie tylko jej stylizacje, lecz także makijaż czy fryzurę. Wraz z nadejściem 2021 roku, Jessica Mercedes zdecydowała się na odświeżenie swojego wizerunku i zmianę fryzury. Udała się w tym celu do swojego ulubionego salonu i przeszła pod okiem profesjonalistki spektakularną metamorfozę. 

Idę jeszcze bardziej w klimat lat 70., bo super czułam się w poprzedniej grzywce i chcę teraz spróbować pocieniować włosy na maksa

- napisała na InstaStories.

Nowa fryzura Deynn. Przeszła spektakularną metamorfozę i jest teraz blondynką! (zdjęcie ilustracyjne) Deynn przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz jest blondynką! "Nie wierzę, że to zrobiłaś"

Inspiracją Jessici Mercedes była aktorka Farrah Fawcett oraz jej charakterystycznie wycieniowane włosy. Efekt końcowy ewidentnie przypadł fanom blogerki do gustu, gdyż pod postem ukazującym efekt końcowy metamorfozy włosów, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Prześliczne są
Bardzo mi się podoba taka inicjatywa z powrotem do przeszłości
Jessi idealnie Ci pasuje ta fryzura
Uwielbiam taki styl

- czytamy.

 
Więcej o: