Boyfriend bob - najmodniejsza fryzura na 2021 rok. Kobiety oszalały na jej punkcie! Optycznie odmładza

Boyfriend bob to fryzura, która robi ogromną furorę już od jakiegoś czasu. Dzięki niej kobiety coraz chętniej decydują się na krótkie cięcia. I nie żałują.

Boyfriend bob - dobrze zapamiętaj tę nazwę, ponieważ to fryzura, która będzie największym hitem w nowym, 2021 roku. Jest nie tylko niesamowicie modna i stylowa, ale przede wszystkim również praktyczna i wygodna. Dzięki temu bardzo szybko zyskała grono wiernych fanek. Jak wygląda taka modna fryzura boyfriend bob? Komu pasuje? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Boyfriend bob - modna fryzura i największy hit na 2021. Jak wygląda?

Boyfriend bob to zdecydowanie jedna z najczęściej wyszukiwanych fryzur w internecie. Jej ogromnym atutem jest nie tylko to, że jest bardzo twarzowa i stylowa, ale przede wszystkim praktyczna i wygodna. Nie wymaga zbyt długiej stylizacji ani też specjalnych umiejętności fryzjerskich.

Boyfriend bob to, jak sama nazwa wskazuje, odmiana klasycznego i uniwersalnego boba. Jest to jego nieco unowocześniona wersja. Włosy obcięte są dość krótko, mniej więcej do linii brody, a nawet nieco powyżej niej i odsłaniają kark. Ważne jest tu dobre cięcie u sprawdzonego fryzjera. Dzięki temu później włosy praktycznie już same będą się dobrze układać.

Boyfriend bob może występować w różnych wersjach, ale obecnie najpopularniejsze są dwie. Po pierwsze, jako elegancka fryzura z prostymi i wygładzonym włosami. Po drugie, bardziej luzacki styl, czyli lekkie, naturalne fale w delikatnym nieładzie oraz postrzępione końce. Dodatkowo można modną fryzurę boyfriend bob można nosić również z grzywką, która wciąż jest modna!

Boyfriend bob - komu pasuje?

Boyfriend bob to dość uniwersalna fryzura, która sprawdzi się u większości kobiet. Będzie idealna dla dojrzałych kobiet, ponieważ włosy są krótkie, a takie dużo łatwiej utrzymać w dobrej kondycji. Po drugie, jest prosta w stylizacji. Po trzecie, optycznie odmładza!

Więcej o: