Modne fryzury 2021. Cięcia oraz koloryzacje, które będą hitem tego roku

Modne fryzury 2021? W tym roku królować będzie będziemy stawiać przede wszystkim na naturalność. Wymagającym fryzurom, które wymagają długiej stylizacji, mówimy stanowcze nie. Sprawdź, na jaki kolor oraz cięcie zdecydować się w tym roku, by wyglądać stylowo.
Zobacz wideo Jak prostować włosy, by się nie niszczyły?

Odpowiednio dobrana fryzura naprawdę potrafi zdziałać cuda. Dzięki dobremu cięciu można nie tylko dodać sobie klasy czy podkreślić urodę, lecz także skorygować kształt twarzy, wizualnie odmłodzić i optycznie odjąć kilogramów. W 2021 roku modne będą przede wszystkim funkcjonalne fryzury, które wyglądają świetnie bez żmudnej stylizacji. 

Modne fryzury 2021 - krótkie włosy

Jesteś fanką krótkich i odważnych fryzur, a może chcesz zdecydować się na spektakularną metamorfozę? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to cięcie typu pixie cut jest właśnie dla ciebie. To fryzura, w której włosy są krótsze z tyłu i po bokach, a dłuższe na górze i z przodu. Jest bardzo kobieca i przede wszystkim niezwykle wygodna. Drugim, niezwykle modnym cięciem dla krótkich włosów w 2021 roku będzie baby bang, czyli krótkie strzyżenie z mocno wycieniowaną grzywką. Obie propozycje sprawdzą się u pań w każdym wieku.

Jessica Mercedes nowa fryzura. Wygląda jak gwiazda lat 70. (zdjęcie ilustracyjne) Jessica Mercedes ma nową fryzurę. Wygląda jak gwiazda lat 70.

Modne fryzury 2021 - półdługie włosy

Dla pań, które lepiej czują się w dłuższych włosach, również znalazły się trendy, które będą hitem w 2021 roku. Pierwszym cięciem jest modny od kilku sezonów klasyczny bob - równe cięcie do linii żuchwy pasuje do kobiet w każdym wieku i o każdym typie urody. Największą zaletą tego cięcia jest niewątpliwie to, że optycznie zwiększa ono objętość włosów i sprawia, że pasma lepiej się układają. Ponadto, królować będzie również przedłużona wersja boba, czyli lob. To fryzura sięgająca ramion, która nie wymaga stylizacji, jest bardzo wygodna i uniwersalna. Można nosić w wersji prostej lub delikatnie kręconej.

Front blond - najmodniejsza koloryzacja włosów. Gwiazdy oszalały na jej punkcie! Odmładza i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą Front blond - najmodniejsza koloryzacja włosów. Gwiazdy oszalały na jej punkcie! Odmładza i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą

Modne fryzury 2021 - koloryzacja

Wiemy, jakie cięcia będą modne w tym roku, a co będzie natomiast królować wśród koloryzacji? W 2021 stawiamy przede wszystkim na naturalność. Blondynki powinny zapomnieć o zimnym, platynowym blondzie i postawić na cieplejsze, piaskowo-beżowe odcienie. Propozycją dla brunetek będzie bronde z naturalnymi refleksami, które są jaśniejsze o dwa/trzy tony. Chodzi o to, by włosy wyglądały jak naturalnie rozjaśnione od słońca. Posiadaczki rudych włosów powinny natomiast zainspirować się bohaterką serialu "Gambit królowej". Odcień oraz fryzura Beth Harmon to prawdziwy hit nadchodzących miesięcy.

Więcej o: